Pdf Kitap Arşivi

İnsanın Hikayesi – Taş Devrinden Bugüne Tarihimiz Pdf indir

İnsanın Hikayesi – Taş Devrinden Bugüne Tarihimiz pdf indir, Tarih türünde kaleme alınan İnsanın Hikayesi – Taş Devrinden Bugüne Tarihimiz kitap ile ilgili özet bilgiler. İnsanın Hikayesi – Taş Devrinden Bugüne Tarihimiz kitabı yazar James C. Davis tarafından kaleme alınmıştır. İnsanın Hikayesi – Taş Devrinden Bugüne Tarihimiz kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2007 ile basılmıştır. ebatında olan İnsanın Hikayesi – Taş Devrinden Bugüne Tarihimiz kitabın İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İnsanın Hikayesi – Taş Devrinden Bugüne Tarihimiz pdf oku, İnsanın Hikayesi – Taş Devrinden Bugüne Tarihimiz PDF yandex, İnsanın Hikayesi – Taş Devrinden Bugüne Tarihimiz PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İnsanın Hikayesi – Taş Devrinden Bugüne Tarihimiz PDF Oku

İnsanın Hikâyesi, uzun ve ayrıntılı bir hikâyeyi kısa, özlü ve kolay anlaşılır biçimde, yirmi birinci yüzyıl okuru için yeni baştan anlatan bir yapıt.

Okul senelerımızdan sıkıcı bir olaylar yığını olarak aklımızda kalan uzun insanlık tarihi, bu kitapta bir solukta okunabilen meraklı bir öyküye dönüşüyor.

Atalarımızın mağaralardan bozkırlara, göçerlikten yerleşikliğe, merkezi imparatorluklardan ulus devletlere uzanan tarihi efsanelerle, insan hikâyeleriyle yoğrulmuş olarak akıp gidiyor…

Büyük bir hikâyeyi öğrenmek, hatırlamak veya unutulup gitmiş eksik parçalarını tamamlamak isteyenler için bir başucu kitabı…

Sayfa Sayısı: 478

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: İş Bankası Kültür Yayınları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu