1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

İnsan İnsana Pdf indir

İnsan İnsana Pdf indir
0

İnsan İnsana pdf indir, Psikoloji Bilimi türünde kaleme alınan İnsan İnsana kitap ile ilgili özet bilgiler. İnsan İnsana kitabı yazar Merve Gökçek tarafından kaleme alınmıştır. İnsan İnsana kitabı 104 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 11,5 x 17,5 ebatında olan İnsan İnsana kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İnsan İnsana pdf oku, İnsan İnsana PDF yandex, İnsan İnsana PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İnsan İnsana PDF Oku

Yaşamak, Halen Dik Durabilecek Hafiflikte Olanların İşidir.

Hayatımızda karşı karşıya geldiğımız hiçbir olay kaynağını dışarıdan almaz. İçimizde karşılık gelen yanlarımız olduğu için yolumuzda görünür olurlar. Her birini bizim bir parçamız kabul edip bütünümüzün o parçaların toplamından farklı olduğunu görmek, fakat içeriden dışarıya doğru bir geçiş sürecine teslim olmakla olabilecek olabilir.

Elinizdeki kitap da işte bu teslimiyetin sonunda bulunacak o kıymetli hazineye kavuşma umuduyla yazılmıştır.

İNSAN İNSANA, okuyucunun zihninde bir kapı aralamak maksadıyla, satırların ardında gizlenen “Ben kimim?” sorusunun etrafında şekillenmiş, avangard beş ayrı hikâyenin bir araya getirdiği bir bütündür.

Ölümle başlayıp, doğumla biten bir yolculuğa var mısınız?

Lakin yolun sonuna vardığınızda bulduğunuz şeyin yok oluştan varlığa kavuşmak veya olmuşluktan hiçliğe dönmek olması, satır aralarında ne gördüğünüzle alakalı olacak.