Pdf Kitap Arşivi

İnsan Figürü Çizimi Pdf indir

İnsan Figürü Çizimi pdf indir, Resim-Plastik Sanatlar türünde kaleme alınan İnsan Figürü Çizimi kitap ile ilgili özet bilgiler. İnsan Figürü Çizimi kitabı yazar Andras Szunyoghy tarafından kaleme alınmıştır. İnsan Figürü Çizimi kitabı 22,5 x 29,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan İnsan Figürü Çizimi kitabın Drawing the Human Figure Hep Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İnsan Figürü Çizimi pdf oku, İnsan Figürü Çizimi PDF yandex, İnsan Figürü Çizimi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İnsan Figürü Çizimi PDF Oku

İnsan bedenini çizmek zordur, aynı anda birden fazla kuralı bilip uygulamanız gerekir. András Szunyoghy İnsan Figürü Çizimi kitabında gereksiniminiz olan bütün kaideleri sıra sıra inceliyor. Dürer Izgarası, insan anatomisi, el, ayak, baş çiziminin kaideleri, perspektif gibi temel bilgiler üzerine geniş bir şekilde açıklamaların bulunduğu kitap hem profesyoneller hem amatörler için eşsiz bir kaynak! Anatomik yapıyı nasıl tasvir edeceğinizi, ışık ve gölgenin tesirini, tonlamayı, kompozisyon ve renklendirmeyi öğrenmek veya detaylarınızi geliştirmek istiyorsanız tek gereksiniminiz bu kitap! Adım adım yönlendirmelerin eşlik ettiği faydalı egzersizler sayesinde gözlemden yaratma aşamasına kadar tüm sanatsal süreci anlayacak, çizim becerilerinizi geliştireceksiniz.

 

Kitabın yanında verilen, çizim yaparken size kolaylık sağlayacak Dürer Izgarası ve gölgelendirme yaparken elinizin altında bulundurmaktan hoşlanacağınız grayscale sayesinde size yalnızca birbirinden güzel çizimlerinizin tadını çıkarmak kalacak!

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu