1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

İmzalı – Kayıp Tanrılar Ülkesi Pdf indir

İmzalı – Kayıp Tanrılar Ülkesi Pdf indir
0

İmzalı – Kayıp Tanrılar Ülkesi pdf indir, Roman türünde kaleme alınan İmzalı – Kayıp Tanrılar Ülkesi kitap ile ilgili özet bilgiler. İmzalı – Kayıp Tanrılar Ülkesi kitabı yazar Ahmet Ümit tarafından kaleme alınmıştır. İmzalı – Kayıp Tanrılar Ülkesi kitabı 504 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 23 ebatında olan İmzalı – Kayıp Tanrılar Ülkesi kitabın 1. Basım Yapı Kredi Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İmzalı – Kayıp Tanrılar Ülkesi pdf oku, İmzalı – Kayıp Tanrılar Ülkesi PDF yandex, İmzalı – Kayıp Tanrılar Ülkesi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İmzalı – Kayıp Tanrılar Ülkesi PDF Oku

Ahmet Ümit’ten polisiyeyi arkeoloji ve mitolojiyle harmanlayan usta işi bir roman.

Berlin Emniyet Müdürlüğü’nün cevval başkomiseri Yıldız Karasu ve yardımcısı Tobias Becker, göçmenlerin, işgal evlerinin ve sokak sanatçılarının renklendirdiği Berlin sokaklarından Bergama’ya uzanan bir macerada, yaşamı ve insanları yok etmeye muktedir sırların peşinde bir seri cinayetler dizisini çözmeye çalışıyor. Soruşturmanın Türkiye ayağında sürpriz bir ismin olaveyahil olmasıyla heyecanın dozu gitgide artıyor.

Kayıp Tanrılar Ülkesi, Zeus Altarı ve Pergamon Tapınağı’nın gölgesinde mitlere şimdilerde yeniden hayat verirken, suçun çağlar ve kültürler boyu değişmeyen doğasını bir tokat gibi yüzümüze çarpıyor.

“O yüzden unuttuk dediğiniz yerden başlayacağım. Unutmanın bedelini ödeyecek unutanlar. Cezaların en şiddetlisiyle ödüllendirilecek saygısızlık yapanlar, kalbi yerinden çıkarılacak beni kalbinden çıkaranların, yüzlerinin derisi yüzülecek benden yüz çevirenlerin…”