1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

İmzalı – Güneşi Söndürmem Gerek Seti – Kutulu – 3 Kitap Takım Pdf indir

İmzalı – Güneşi Söndürmem Gerek Seti – Kutulu – 3 Kitap Takım Pdf indir
0

İmzalı – Güneşi Söndürmem Gerek Seti – Kutulu – 3 Kitap Takım pdf indir, Roman türünde kaleme alınan İmzalı – Güneşi Söndürmem Gerek Seti – Kutulu – 3 Kitap Takım kitap ile ilgili özet bilgiler. İmzalı – Güneşi Söndürmem Gerek Seti – Kutulu – 3 Kitap Takım kitabı yazar Emre Gül tarafından kaleme alınmıştır. İmzalı – Güneşi Söndürmem Gerek Seti – Kutulu – 3 Kitap Takım kitabı 1288 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan İmzalı – Güneşi Söndürmem Gerek Seti – Kutulu – 3 Kitap Takım kitabın 1. Basım Ren Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İmzalı – Güneşi Söndürmem Gerek Seti – Kutulu – 3 Kitap Takım pdf oku, İmzalı – Güneşi Söndürmem Gerek Seti – Kutulu – 3 Kitap Takım PDF yandex, İmzalı – Güneşi Söndürmem Gerek Seti – Kutulu – 3 Kitap Takım PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İmzalı – Güneşi Söndürmem Gerek Seti – Kutulu – 3 Kitap Takım PDF Oku

Güneşi Söndürmem Gerek -1-
Işığa ihtiyaç duyduğun her gün için bir yıldız karala gökyüzüne.
Umut’un yaşamında her şey yolunda giderken, yaşadığı bir kaza ardından her şey değişir. İç dünyasında kendiyle hesaplaşmaya çalışırken hiç beklemediği bir gerçekle yüz yüze kalır.
Artık önünde iki seçenek mevcuttur:
Ya bu gerçeği kabul edip yaşamına kaldığı yerden devam edecek veya bu gerçeğin acısına kendini mahkûm edecektir.
Umut her şeyin düzeldiğini düşündüğünde ise yakınlarıyla alakalı öğrendiği acı gerçekle yeni bir yol ayrımına girer. Yalanlar ve kabul edilmesi güç gerçeklerin hüküm sürdüği bir hayatta, yaşadığı hadiselerin enkazından kurtulmaya çalışırken aklı ve kalbi içinde verdiği savaşı kazanabilecek miydi?
Ve o, eğer istersem güneşi bile söndürebilecek kadar kuvvetli olduğumu öğretti bana.

Güneşi Söndürmem Gerek -2-
Eğer söndürülmesi gerekiyorsa güneşin, acıma söndür. Çünkü o acımaz, yakar seni.
Her şey düzeldi derken Kerem ve Akın içinde geçen konuşmaya şahit olmasıyla kendini yeni bir enkazın ortasında bulan Umut, zor bir kararın eşiğindedir. Bir seçim yaparak yoluna devam etmek zorundadır. Hayatını alt üst eden gerçeklerin peşine düştüğünde yine yanında en yakın dostu Göktuğ mevcuttur.
Verdiği kayıplar, uğradığı ihanetler, yüzleştiği gerçekler…
Her yıkımdan sonra yeniden ayağa kalkmayı başarsa da bu kez durum, sandığından çok değişik olacaktır.
Aşkın ve aklın karşılaşmasında kazanan kim olacak?
Gökyüzü, yıldızları parlasın diye güneşi karanlığıyla öldürdü. Güneş ise bir daha doğmamak üzere veda etti âşık olduğu gökyüzüne.

Güneşi Söndürmem Gerek -3-
Yıldızların büyüsüne kapılan gece, güneşe ihanet etti. Güneş söndüğünde ise gece kazandığını sandı. Oysaki güneş olmadan yıldızlar bir hiçti.
Yaşadığı son yıkımla zor günler geçiren Umut’un yeniden başlayabilmesi için ya Kerem’i affedip yaşamına devam etmesi veya aşkını kaybetmek pahasına gerçeğin peşine düşmesi gerekmektedir ve bu hiç de düşündüğü kadar kolay olmayacaktır.
Bir yanda büyük aşkı Kerem, diğer yanda vazgeçemediği doğruları mevcuttur. Umut için yeni bir yol ayrımı vakti gelmiştir.
Umut ya güneşini söndürecek veya güneşinin sonsuza dek yanmasına izin verecektir.
Gökyüzü… Güneş… Yıldızlar…
Orada her kim varsa ve şu anımıza tanıklık ediyorsa görsün ve bilsin ki…
Kerem ve Umut’un aşkı gerçekti.