Pdf Kitap Arşivi

İmbikten Kadehe – Distile İçkiler Dünyası Pdf indir

İmbikten Kadehe – Distile İçkiler Dünyası pdf indir, Yemek ve Tatlı türünde kaleme alınan İmbikten Kadehe – Distile İçkiler Dünyası kitap ile ilgili özet bilgiler. İmbikten Kadehe – Distile İçkiler Dünyası kitabı yazar Burkay Adalığ tarafından kaleme alınmıştır. İmbikten Kadehe – Distile İçkiler Dünyası kitabı 360 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 21,5 x 24 ebatında olan İmbikten Kadehe – Distile İçkiler Dünyası kitabın 1. Basım Epsilon Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İmbikten Kadehe – Distile İçkiler Dünyası pdf oku, İmbikten Kadehe – Distile İçkiler Dünyası PDF yandex, İmbikten Kadehe – Distile İçkiler Dünyası PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İmbikten Kadehe – Distile İçkiler Dünyası PDF Oku

2019’da yayımlanan, Türkiye’nin en kapsamlı viski rehberi olma özelliğine sahip ilk kitabı Meleklerin Payı: Bir Viski Macerası ile okurların beğenisini ve dünyanın en mühim yeme-içme kültürü ödüllerinden Gourmand World CookBook Awards 2020 ödülünü kazanan Dr. Burkay Adalığ, çiçeği burnunda bir içki kültürü kitabıyla karşımızda. 

Dr. Burkay Adalığ bu sefer yalnızca viskiyi değil, dünyanın tüm distile içkilerini anlatıyor. İmbikten kadehlerinize kadar uzanan bu yolculuğun her aşamasını keşfederken, bu kitabı okuduktan sonra içtiğiniz her içkinin hikâyesini de biliyor olacaksınız. Votkadan cine, tekiladan konyağa tüm distile içkilerin anlatıldığı kitapta, milli içkimiz rakı tabii ki başrolde.

İçki tarihinden enteresan anekdotların, elliye yakın kokteyl tarifinin, içkinizi yudumlarken dinleyebileceğiniz şarkı listelerinin ve ülkemizde bir ilk olan Türkiye’nin Rakıları tablosunun da bulunduğu İmbikten Kadehe: Distile İçkiler Dünyası yalnızca kitaplığınızın değil evdeki barınızın da başköşesine yerleşecek bir kitap.

Tüm içkiseverlere şimdiden

Şerefe!

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu