Ders Kitapları

İlkokul Türkçe Sözlük Pdf indir

İlkokul Türkçe Sözlük pdf indir, Sözlük türünde kaleme alınan İlkokul Türkçe Sözlük kitap ile ilgili özet bilgiler. İlkokul Türkçe Sözlük kitabı yazar Ali Püsküllüoğlu tarafından kaleme alınmıştır. İlkokul Türkçe Sözlük kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2014 ile basılmıştır. ebatında olan İlkokul Türkçe Sözlük kitabın Arkadaş Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İlkokul Türkçe Sözlük pdf oku, İlkokul Türkçe Sözlük PDF yandex, İlkokul Türkçe Sözlük PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İlkokul Türkçe Sözlük PDF Oku

Bu sözlük Milli Eğitim Bakanlığınca eğitim ve öğretim yönünden incelenmiş, 12.11.1992 günlü ve 006959 sayılı yazıyla öğrencilere tavsiyesi uygun bulunmuştur.

Elinizdeki sözlük ilkokul için hazırlanmış yetkin bir sözlüktür. Okul kitaplarında geçen, günlük kullanımımızda bulunan sözcükleri, kelimeleri kapsamaktadır. Tanımlar sizlerin anlayabileceği bir yalın anlatımla verilmiş ve anlamlar bütünlük taşıyan örnek tümcelerle desteklenmiştir. Sözcüklerin dilbilgisi yönünden türleri (ad, sıfat, bağlaç, ünlem vb.) verilmiş, bazı sözcükler de ufak, tatlı resimlerle desteklenmiştir.İlkokul Türkçe Sözlük, okul yaşamınız boyunca başvuracağınız eşsiz bir kaynaktır.

Sayfa Sayısı: 360

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Arkadaş Yayıncılık

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu