Ders Kitapları

İletişim – Şah Mat Pdf indir

İletişim – Şah Mat pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan İletişim – Şah Mat kitap ile ilgili özet bilgiler. İletişim – Şah Mat kitabı yazar Hüseyin Sayın tarafından kaleme alınmıştır. İletişim – Şah Mat kitabı 2. Hamur sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 464 ebatında olan İletişim – Şah Mat kitabın 13,5 x 21 Olimpos Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İletişim – Şah Mat pdf oku, İletişim – Şah Mat PDF yandex, İletişim – Şah Mat PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İletişim – Şah Mat PDF Oku

Kavramların iç içe geçtiği, bilginin hızla dönüştüğü, ezberlerin bozulduğu, karar ve değer yargılarının değiştiği zamanda iletişim kurmak da giderek zorlaşıyor. Tüketici nezdinde sadakat ve güven algısının evrildiği, vazgeçmenin kolaylaştığı, ilgi ve alaka odaklarının değiştiği, her değişimin bir sonrakini daha da hızlandırdığı, kaidelerin ve ideolojilerin yeniden kimlik bulduğu, etkin ve dinamik bir iletişim dönemi içindeyiz.

İletişim evrenine hâkim paradigmaların değiştiği bir çağda, oyunun kaideleri değil, oyun tamamen değişti. Yeni oyunda doğru hamleyi yapabilmek için konunun özünü anlamak ve kavramak ise gizli bir güç hâline geldi.

Sadece pazarlama ve iletişim profesyonelleri için değil, herkese yönelik yazılan bu kitap, teori ve pratiği sentezleyerek bir bütün olarak sunuyor. İş yaşamında ve özel yaşamınızda bi hayli hızlı ve kolay bir biçimde doğrudan uygulayabileceğiniz hap bilgiler ve örneklerle zengin bir içeriğe sahip.

Dönüşümü planlayıp gerçekleştirmek zordur. İletişim Şah Mat bu yolculukta size eşlik edecek ve dönüşüm yolculuğunuza bir ışık tutacak.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu