Pdf Kitap Arşivi

İlahi Rehberlik Pdf indir

İlahi Rehberlik pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan İlahi Rehberlik kitap ile ilgili özet bilgiler. İlahi Rehberlik kitabı yazar Doreen Virtue tarafından kaleme alınmıştır. İlahi Rehberlik kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2000 ile basılmıştır. ebatında olan İlahi Rehberlik kitabın Akaşa Yayın tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İlahi Rehberlik pdf oku, İlahi Rehberlik PDF yandex, İlahi Rehberlik PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İlahi Rehberlik PDF Oku

Ünlü yazar ve psikoterapist Doreen Virtue bu son çok-satan kitabında ilahi alemle nasıl iletişim kurup, yaşamımızın her alanında son derece mühim, yararlı ve bilgelik dolu bir klavuzluk alabileceğimizi; gerçek rehberliği ego’nun sahte rehberliğinden nasıl ayırt edebileceğimizi; ilahi iletişim kanallarımızı nasıl temizleyebileceğimizi; ilahi iletişim tarzımızı nasıl keşfedebileceğimizi; duru görü, duru işiti, duru sezi ve duru biliş kabiliyetlerimizi nasıl geliştirebileceğimizi son derece etkili yöntemler ve örnekler vererek anlatıyor.
“İlahi Rehberlik bir çok sebepten ötürü dikkate değer. Doreen Virtue hepimize harikalar sunmaya muktedir. O bize zihnimizin, yüreğimizin ve ruhumuzun bekçisi olduğunu hatırlatıyor ve bu kapıyı açıp yüreğimizi ve ruhumuzu Tanrı’dan ve meleklerden gelen yaşamsal mesajları alabilecek biçimde özgürleştirmemizi sağlayacak çok mühim bilgiler veriyor.”
-Nick Bunick-
“Seminerlerime katılan bireylere öğrettiğim tüm yöntemler bu kitapta bulunmaktadır. Bu yöntemler binlerce seminer katılımcısının ilahi mesajlar almasını başarıyla sağlamıştır. Tıpkı seminerlerim gibi, bu kitap da her inançtan insanlar içindir, çünkü Tanrı herkese mesajlar ve melekler yollar.”

Sayfa Sayısı: 304

Baskı Yılı: 2000

Dili: Türkçe
Yayınevi: Akaşa Yayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu