1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

İknanın Psikolojisi Pdf indir

İknanın Psikolojisi Pdf indir
0

İknanın Psikolojisi pdf indir, İş Ekonomi – Hukuk türünde kaleme alınan İknanın Psikolojisi kitap ile ilgili özet bilgiler. İknanın Psikolojisi kitabı yazar Robert Cialdini tarafından kaleme alınmıştır. İknanın Psikolojisi kitabı 2003 sayfadan oluşmakta olup 15×22 ile basılmıştır. Türkçe ebatında olan İknanın Psikolojisi kitabın Ciltsiz Mediacat Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İknanın Psikolojisi pdf oku, İknanın Psikolojisi PDF yandex, İknanın Psikolojisi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İknanın Psikolojisi PDF Oku

 İknanın Psikolojisi, yaşamın her alanında ikna olma ve ikna etme sürecinin içyüzünü anlatan bir başvuru kitabı. Prof. Robert B. Cialdini’nin, laboratuvar deneyleri ve yaşam tecrübelerinden yola çıkarak yazdığı kitap, tüm dünya çapında 250 bin okura ulaştı.Cialdini, iş yaşamında, ticarette, pazarlamada, günlük yaşamda ve aşkta ikna becerisine sahip olabilme yollarını anlaşılır bir dille anlatıyor.

– İstek, nasıl etkili ve kabul edilebilir bir hale gelir?

– Herkes yaptığı için doğru varsayılan bir davranış, gerçekte doğru mudur, yoksa bizi öyle düşünmeye yönelten, herkesin ortak tavrı mıdır?

– Kullanılan dilin, ikna başarısına etkisi nedir?

– Günlük yaşamda, ikna psikolojisinin kaideleri nasıl işler?

– Hoşlandığımız biri tarafından ikna edilmek niçin daha basittir?

– Fiziksel çekiciliğin ikna sürecinde rolü nedir?

– Onay verdiğimiz her şey için gerçekte ikna oluyor muyuz?

– İknanın, otoriteyle ilişkisi nedir?

– Tarikat üyelerinin toplu intiharlarında iknanın rolü nedir?

– Bir ürünün az bulunur olması, ikna sürecinde nasıl bir rol oynar?

Cialdini, tüm bu soruların yanıtlarını, okur tecrübelerini içeren mektuplarla destekliyor.İknanın Psikolojisi’ni almaya hala ikna olmamış olabilirsiniz. Sizi satın almaya ikna edecek her şey bu kitabın içinde çünkü…