1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

İkinci Kuşak – Babama Söylemediklerim Pdf indir

İkinci Kuşak – Babama Söylemediklerim Pdf indir
0

İkinci Kuşak – Babama Söylemediklerim pdf indir, türünde kaleme alınan İkinci Kuşak – Babama Söylemediklerim kitap ile ilgili özet bilgiler. İkinci Kuşak – Babama Söylemediklerim kitabı yazar Michel Kichka tarafından kaleme alınmıştır. İkinci Kuşak – Babama Söylemediklerim kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2012 ile basılmıştır. ebatında olan İkinci Kuşak – Babama Söylemediklerim kitabın Gözlem Gazetecilik Basın ve Yayın A tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İkinci Kuşak – Babama Söylemediklerim pdf oku, İkinci Kuşak – Babama Söylemediklerim PDF yandex, İkinci Kuşak – Babama Söylemediklerim PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İkinci Kuşak – Babama Söylemediklerim PDF Oku

“İkinci Kuşak – Babama Söylemediklerim” dünyaca ünlü çizer Michel Kichka’nın Mart 2012’de “Deuxieme Génération” ismiyle Fransızca paylaşımı yaptığı ve dünya çapındaki ilk çevirisi Türkçe olan kitabıdır….

Bu kitap, Michel Kichka’nın, Holokost’un gölgesinde geçmiş çocukluğunu, gençliğini, yaşadığı çeşitli hadiselerin belleğinde bıraktığı izleri, karabasanlarını, kimi hoş ve neşeli, kimi hüzünlü anılarını çizgiyle kelimelerine eklediği otobiyografik bir anlatıdır.

Ortadoğu barışına gönül veren Belçika doğumlu ünlü yazar ve karikatürcü Michel Kichka’nın babası, İkinci Dünya Savaşı’nın sonunda ailenin hayatta kalan tek ferdidir. Baba Henri Kichka, toplama kamplarından kurtulup anayurdu Belçika’ya döndüğünde halen 20 yaşındaydı. Hemen ardından iki kız ve iki oğul sahibi oldu. Henri Kichka’nın geçmişi öylesine ağırdı ki, çocuklarının her biri kendi usulünce bu geçmişten soyutlanmaya çabaladı.

Bu kitap, içten ve bir hayli etkili öyküsüyle, benzersiz nitelikte bir belge oluştururken, çizgi roman sanatına da değişik bir boyut kazandırıyor….

Sayfa Sayısı: 112

Baskı Yılı: 2012

Dili: Türkçe
Yayınevi: Gözlem Gazetecilik Basın ve Yayın A.Ş.