1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

İkinci Hayatın Tek Bir Hayatın Olduğunu Anladığında Başlar Pdf indir

İkinci Hayatın Tek Bir Hayatın Olduğunu Anladığında Başlar Pdf indir
0

İkinci Hayatın Tek Bir Hayatın Olduğunu Anladığında Başlar pdf indir, Roman türünde kaleme alınan İkinci Hayatın Tek Bir Hayatın Olduğunu Anladığında Başlar kitap ile ilgili özet bilgiler. İkinci Hayatın Tek Bir Hayatın Olduğunu Anladığında Başlar kitabı yazar Raphaelle Giordano tarafından kaleme alınmıştır. İkinci Hayatın Tek Bir Hayatın Olduğunu Anladığında Başlar kitabı 13,5×19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan İkinci Hayatın Tek Bir Hayatın Olduğunu Anladığında Başlar kitabın Ciltsiz Yan Pasaj tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İkinci Hayatın Tek Bir Hayatın Olduğunu Anladığında Başlar pdf oku, İkinci Hayatın Tek Bir Hayatın Olduğunu Anladığında Başlar PDF yandex, İkinci Hayatın Tek Bir Hayatın Olduğunu Anladığında Başlar PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İkinci Hayatın Tek Bir Hayatın Olduğunu Anladığında Başlar PDF Oku

Bu roman sizi sıra sıra mutluluğa götürecek! Camille mutlu olmak için gereken her şeye sahipken neden kendini mutsuz hissediyordu? “Büyük ihtimalle bir çeşit akut rutinizme yakalanmışsınız.” “Akut ne?” “Akut rutinizm. Dünyada, özellikle Batı ülkelerinde, git gide yaygınlaşan ruhsal bir sorun bu. Çoğunlukla aynı belirtilerle ortaya çıkmakta: motivasyon eksikliği, müzmin bir kasvet hali, anlam ve yön kaybı, hayal kırıklığı, bıkkınlık, kendini bir türlü mutlu hissedememe…” “Ama… Siz… Bütün bunları nereden biliyorsunuz?” “Ben bir rutinoloğum.” “Rutino… ne?” Fırtınalı bir cuma gecesi, Paris’in uzak bir banliyösünde trafik kazası geçiren Camille, rastlantı sonucu rutinolog Claude Dupontel’le tanıştı. Claude mutlu bir hayat vaadiyle ona kartını verdiğinde, yaşayacağı enteresan tecrübelerin yaşamını nasıl değiştireceğini bilmiyordu tabi ki. “Raphaëlle Giordano bize yaşamayı sevmeyi öğretiyor.”

Madame Figaro

“Enfes bir roman!”

-Marie France-

“Hayatınızı mevcut durumundan çok daha iyi yerlere taşımak için size ilham verecek keyifli bir kurgu. En kısa bir sürede okunmalı, çünkü tek bir yaşamımız var!”

-Metronews-

“Camille bizden biri. Sayfaları çevirirken onunla birlikte biz de kısıtlayıcı inançlarımızdan, geçmişimizin ağırlıklarından kurtuluyor, hafifliyor ve hayat doluyoruz. Açıkçası olumsuz düşünce detoksu için gerekli olan tüm vitaminleri içeren bir roman.”

-Biba France-