1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

İki Yıl Okul Tatili Pdf indir

İki Yıl Okul Tatili Pdf indir
0

İki Yıl Okul Tatili pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan İki Yıl Okul Tatili kitap ile ilgili özet bilgiler. İki Yıl Okul Tatili kitabı yazar Jules Verne tarafından kaleme alınmıştır. İki Yıl Okul Tatili kitabı 13 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan İki Yıl Okul Tatili kitabın Fransızca İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İki Yıl Okul Tatili pdf oku, İki Yıl Okul Tatili PDF yandex, İki Yıl Okul Tatili PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İki Yıl Okul Tatili PDF Oku

Chairman yatılı okulundan bir grup öğrenci, keyifli bir yat gezisi için hazırlanıyordu. Yolculuk sabah güneş doğarken başlayacağı için öğrenciler akşamdan yata yerleşmiş ve erkenden uyumuşlardı.

Bütün çalışmalar tamamlanınca gemideki görevliler karada dolaşmaya çıktılar. İşte ne olduysa tam bu sırada oldu – yatı iskeleye bağlayan palamar bilinmeyen bir nedenle çözüldü ve tekne kuvvetli rüzgârın etkisiyle hızla açığa sürüklendi. Ardından patlayan fırtına tekneyi okyanusun uzak köşelerine taşıdı ve çocuklar için olağanüstü bir yaşam savaşı başladı.