1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

İhmal Edilen Anahtar Pdf indir

İhmal Edilen Anahtar Pdf indir
0

İhmal Edilen Anahtar pdf indir, Psikoloji Bilimi türünde kaleme alınan İhmal Edilen Anahtar kitap ile ilgili özet bilgiler. İhmal Edilen Anahtar kitabı yazar Alice Miller tarafından kaleme alınmıştır. İhmal Edilen Anahtar kitabı 136 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan İhmal Edilen Anahtar kitabın 1. Basım Profil Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İhmal Edilen Anahtar pdf oku, İhmal Edilen Anahtar PDF yandex, İhmal Edilen Anahtar PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İhmal Edilen Anahtar PDF Oku

“İyileşmenin, hayattaki neşeyi, yaratıcılığı ve huzuru yeniden kazanmanın anahtarı, Alice Miller’ın ikna edici bir biçimde açıkladığı gibi, çocukluğun koşulsuz ifşasında yatar.”

Alice Miller İhmal Edilen Anahtar’da, binlerce senedir gerçeği örtmek için titizlikle örülmüş olan perdeyi kaldırmaya her zamanki gibi kararlı. O perdeyi bir kenara ittiğinde, enteresan sonuçlar ortaya çıkmakta. Nietzsche, Picasso, Kathe Kollwitz, Buster Keaton ile ilgili yaptığı analizlerle gerçekleri gözler önüne çıkarıyor. Pek çok kişi tarafından uzun süredir rafa kaldırılan anahtarla (çocukluk) paslı kilitleri açıyor ve okuyucularına beklenmedik zengin bir bakış açısı sunuyor.

Picasso Guernica’da ne anlattı? Buster Keaton neden hiç gülümsemedi? Nietzsche neden kadınlara ve dine bu kadar çok hakaret etti? Niçin aklını yitirdi? Hitler ve Stalin neden zalim ve katil oldu?