1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 3.Kitap – Sınırları Aşmak Pdf indir

İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 3.Kitap – Sınırları Aşmak Pdf indir
0

İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 3.Kitap – Sınırları Aşmak pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 3.Kitap – Sınırları Aşmak kitap ile ilgili özet bilgiler. İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 3.Kitap – Sınırları Aşmak kitabı yazar Sinan Canan tarafından kaleme alınmıştır. İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 3.Kitap – Sınırları Aşmak kitabı 168 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 14,5 x 23 ebatında olan İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 3.Kitap – Sınırları Aşmak kitabın 1. Basım Tuti Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 3.Kitap – Sınırları Aşmak pdf oku, İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 3.Kitap – Sınırları Aşmak PDF yandex, İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 3.Kitap – Sınırları Aşmak PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 3.Kitap – Sınırları Aşmak PDF Oku

Hepimiz “daha doğru yaşamaya” çalışıyoruz. Sürekli öğrenme peşindeyiz ama git gide genişleyen bilgi havuzundan çoğu zaman doğruları seçemiyoruz. Uzmanlar da çok fazla görüş ayrılığına düşüyorlar. Konu “insan” iken, bilim de bu kadar açık ve net bir araçken bu kadar anlaşmazlık nereden geliyor?

Elinizdeki kitap, bir üçlemenin üçüncü kitabıdır. İnsanın Fabrika Ayarları serisi bir bütün olarak insanlığın gereklerini İFA edebilmek için, bilimsel gerçeklere değişik bir çerçeve öneriyor. İnsanın Fabrika Ayarları, kendinizi başka bir bakış yönünden bir kez daha anlamaveyavet ediyor.

İnsan neden bu kadar çıplak ve aciz?
Bedensel ihtiyaçları karşılanan insan neden mutlu olamıyor?
Yüz yıl önceki bireylerin bilmediği bunca yeni “ölüm nedeni” nereden çıktı?
Neden hareketsiz kalınca hastalanıyoruz?
Fazla yemek bize neden iyi gelmiyor?
Yalnız kalınca neden erken ölüyoruz?
Bedenin stres tepkileri, tüm hayvanların hayatta kalmasına yardımcı olmaktadırken, bizi neden bu kadar yoruyor hatta hasta edip öldürebiliyor?
Sınırlarını aşamayan, zihnini ve bedenini zorlamayan insanlar neden bunalıma giriyor?
Yaratılışımıza uygun bir yaşam kurmak ve bunu sürekli olarak hale getirmek bu kadar zor mu?

Bu kitap, bu ve benzeri soruların yanıtlarını vermekten ziyade kendiniz için en doğru yanıtları bizzat sizin bulabilmeniz için yazıldı. Bundan sonrası ise size kalıyor.

Kendinize iyi bakın, göreceksiniz…