1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

İçsel Gelişim – Farkındalık ve Aydınlanma Çalışma Kitabı Pdf indir

İçsel Gelişim – Farkındalık ve Aydınlanma Çalışma Kitabı Pdf indir
0

İçsel Gelişim – Farkındalık ve Aydınlanma Çalışma Kitabı pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan İçsel Gelişim – Farkındalık ve Aydınlanma Çalışma Kitabı kitap ile ilgili özet bilgiler. İçsel Gelişim – Farkındalık ve Aydınlanma Çalışma Kitabı kitabı yazar Manly P. Hall tarafından kaleme alınmıştır. İçsel Gelişim – Farkındalık ve Aydınlanma Çalışma Kitabı kitabı 208 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan İçsel Gelişim – Farkındalık ve Aydınlanma Çalışma Kitabı kitabın 1. Basım Hermes Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İçsel Gelişim – Farkındalık ve Aydınlanma Çalışma Kitabı pdf oku, İçsel Gelişim – Farkındalık ve Aydınlanma Çalışma Kitabı PDF yandex, İçsel Gelişim – Farkındalık ve Aydınlanma Çalışma Kitabı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İçsel Gelişim – Farkındalık ve Aydınlanma Çalışma Kitabı PDF Oku

İçsel gelişim arayanlar için temel bir eser olarak önerilen bu kitapta, disiplinli düşünme ve duygu felsefesinde pratik talimatlar, içe dönük algıları geliştirme hedefi ile verilmektedir. Ezoterik disiplinlere yönelik bu güvenli ve mantıklı yaklaşım, Platon ve Pitagoras felsefesiyle desteklenen Doğu metafizik doktrinine dayanmaktadır.

“Bu, gerçekten kendilerine yardım etmeye çalışan insanlar için bir kendi kendine yardım kitabıdır. Bu kitapta Bay Hall, uyanış yaşayan bir birinin içinde gerçekte neler olduğunu tartışarak psikolojik bir yaklaşımı tercih ediyor. Doğru ve anlayışlı buldum.”
– A. M. Wasser

“Bu, tüm zamanların ‘Harika’ eserlerinden biridir. Manly P. Hall, bilgelik öğretmenleri içinde en ender bulunanlardan biridir. Aydınlanma hususunda ciddiyseniz, bu kitabı her 3 ayda bir okuyun! Her seferinde git gide artan farkındalığınıza biraz daha farkındalık katacak. Tuzaklar ve yol boyunca belirli şeylerin ne / neden hissedildiği / deneyimlendiği hususunda sizi uyaracaktır.”

– Robert Halter

“Felsefe, ruhsal gelişim ve iç huzurla ilgilenen herkes bu kitabı okumalı ve önerilerine uymalıdır. Kişisel gelişim için faydalı araçlar sağlarken bunun yanı sıra iyi bir temel sağlar.”
– K. Coleman