Ders Kitapları

İçindeki Mucize Pdf indir

İçindeki Mucize pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan İçindeki Mucize kitap ile ilgili özet bilgiler. İçindeki Mucize kitabı yazar Anıl Şehirlioğlu tarafından kaleme alınmıştır. İçindeki Mucize kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan İçindeki Mucize kitabın Türkçe Yediveren Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İçindeki Mucize pdf oku, İçindeki Mucize PDF yandex, İçindeki Mucize PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İçindeki Mucize PDF Oku

Dünyaya ceza çekmeye değil, kendini deneyimlemeye, eğlenerek öğrenmeye, sana verilen akıl ve yetenek ile onu şekillendirmeye geldiğini biliyor musun? Allah “Ol” dedi ve Ol’duk. Her şey bir düşünce ile başladı. Sen de düşüncelerinle yaşamını şekillendirdiğinin farkında mısın?

Düşüncelerin, dile getirdiklerin ve yaptıkların bir duadır ve mutlaka Allah tarafından yanıtlandırılır. Bu da senin kaderini şekillendirir. Önemli olan kim olduğun değil, kim olmak istediğindir. Her birimizin yaşam yolculuğu kendi parmak izini taşır. Kendi gerçeğine giden yolculuğa başladığında kendi ihtişamına varacak olan yola da koyulmuş olursun. Bu kitapla bu yolculuğa çıkmaya var mısın?

“Ben nasıl ve neden yaratıldım?” “Hayat amacım, misyonum ne? Neden dünya çapındayım?” “Yaşamımı daha mutlu hale nasıl getirebilirim?” gibi soruların varsa aradığın yanıtları bu kitapta bulacaksın.

Gerçek SEN ve ‘İçindeki Mucize’ ile tanışmaya hazır mısın?

Mucize Sensin…

Mucizenin Ta Kendisisin…

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu