1. Anasayfa
  2. Din Kitapları

İçimdeki Tanrı Pdf indir

İçimdeki Tanrı Pdf indir
0

İçimdeki Tanrı pdf indir, Tasavvuf türünde kaleme alınan İçimdeki Tanrı kitap ile ilgili özet bilgiler. İçimdeki Tanrı kitabı yazar Oktan Keleş tarafından kaleme alınmıştır. İçimdeki Tanrı kitabı 160 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan İçimdeki Tanrı kitabın 1. Basım İlgi Kültür Sanat Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İçimdeki Tanrı pdf oku, İçimdeki Tanrı PDF yandex, İçimdeki Tanrı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İçimdeki Tanrı PDF Oku

“Şiirsel üslubu ile edebi bir yanı da olan bu eseri okurken zihninizin yorulduğunu hissedeceksiniz. Ama emin olun bu yorgunluğa bi hayli fazla değecek.”

Erol Elmas

Eserleriyle çok sayıda okura ulaşan araştırmacı yazar Oktan Keleş, İçimdeki Tanrı kitabıyla şimdilerde konuşmaktan uzak durduğumuz bir konuyu konu alıyor. Keleş, Yaratıcı tasavvurunun ve inancının sınırlarında dolaşıyor ve üzerinde düşünülecek çok sayıda soru
soruyor: İnanmakta neden kuvvetlik çekiyoruz; Tanrı’yı nerede arıyoruz; O’nun sesini duymakta ne kadar mahiriz?

Oktan Keleş, İçimdeki Tanrı’da Tanrı inkârı üzerine geliştirilmiş fikirlere karşı yanıtlar veriyor ve “Bugün Tanrı inancı, din inancı sorgulanıyor ise bu hiç şüphesiz Tanrı yahut din inancına sahip bireylerin yanlış uygulamalarındandır,” diyor. Tanrı ile ilgili akıl yürütme ve inanç geliştirme metotlarımizle alakalı eleştirilerini sözünü sakınmadan sunarken, O’na kalbimizle bakmamızı öğütlüyor.