Pdf Kitap Arşivi

İcat Çıkarma! Pdf indir

İcat Çıkarma! pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan İcat Çıkarma! kitap ile ilgili özet bilgiler. İcat Çıkarma! kitabı yazar Albert Jack Jack tarafından kaleme alınmıştır. İcat Çıkarma! kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan İcat Çıkarma! kitabın Eksik Parça tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İcat Çıkarma! pdf oku, İcat Çıkarma! PDF yandex, İcat Çıkarma! PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İcat Çıkarma! PDF Oku

Telefon, icat edildiği zamanda anlamsız bir oyuncak diye küçümsenmiştir. Beatles’a, gitar çalan müzik grupları döneminin sona ermek üzere olduğu söylenmiştir. Sandviç, kumar bağımlısı bir Kont’un oyun sırasında acıkması sonucu bulunmuştur. Marilyn Monroe’ya gidip nasıl sekreter olunacağını öğrenmesi tavsiye edilmiştir.

Viagra, yüksek tansiyon ve boğaz ağrısını tedavi etmek için üretilen bir ilacın yan etkileri neticesinde bulunmuştur.Fermuar, adı tescil edilmeden önce “otomatik kesintisiz giysi kapatıcısı” olarak anılmıştır. Yıldız Savaşları, gişede bir fiyasko bulunacağı gerekçesiyleuzun süre rafta bekletilmiştir.Sezar salata, Amerika’da yaşayan İtalyan bir şefin, mutfakta kalan ne varsa karıştırıp müşterisine sunması sonucu ortaya çıkmıştır. Patates cipsi, patates kızartmalarının çok kalın olduğu şikâyeti üzerine aşçıbaşının öfkelenmesi sonucu bulunmuştur.

Eleştiri, kibir, elitlik ve (arada bir dehşete azaltan) cehalete karşı gelen azmin kitabı. Keyifli, bilgilendirici ve keyifli…
-Booklist-

Jack, katılacağın kokteylde müthiş diyaloglar başlatmak için kullanabileceğin malzemeler veriyor.
-Library Journal-

Sayfa Sayısı: 272

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Eksik Parça

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu