1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Hızlı Beyin Egzersizleri Pdf indir

Hızlı Beyin Egzersizleri Pdf indir
0

Hızlı Beyin Egzersizleri pdf indir, Genel İlgi türünde kaleme alınan Hızlı Beyin Egzersizleri kitap ile ilgili özet bilgiler. Hızlı Beyin Egzersizleri kitabı yazar Gareth Moore tarafından kaleme alınmıştır. Hızlı Beyin Egzersizleri kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Hızlı Beyin Egzersizleri kitabın Maya Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Hızlı Beyin Egzersizleri pdf oku, Hızlı Beyin Egzersizleri PDF yandex, Hızlı Beyin Egzersizleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Hızlı Beyin Egzersizleri PDF Oku

Dikkat! Bu kitaptaki egzersizler, beyninizi dinç tutacak çeşitli zihinsel ikazcılar içermektedir. Beyniniz, sizi daha akıllıca düşünmeye sevk edecek yeni zihinsel modeller ve bağlantılar öğrenmeyi sever. Bu yeni düşünme şekilleri, yaşlanmanın bazı doğal etkilerini azaltmaveyahi yardımcı olabilir. Beyin egzersizleri, bu kitapta da olduğu gibi, beyninizi yeni ve orijinal metotlarla düşünmeye sevk ederek;

-Hafızanızı geliştirir
-Konsantrasyonunuzu artırır
-Düşünce yürütme hızınızı yükseltir
-Akıl yürütme kabiliyetlerinizi iyileştirir

Kelimeler, sayılar, görseller, hafıza ve mantık bulmacaları içeren çiçeği burnunda ve zorlayıcı testlerle dolu bu kitap, zihninizi her zamankinden daha zinde tutacak.

Sayfa Sayısı: 192

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Maya Kitap