Pdf Kitap Arşivi

Hiperuzay Pdf indir

Hiperuzay pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Hiperuzay kitap ile ilgili özet bilgiler. Hiperuzay kitabı yazar Michio Kaku tarafından kaleme alınmıştır. Hiperuzay kitabı 464 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 14 x 21 ebatında olan Hiperuzay kitabın 1. Basım Odtü tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Hiperuzay pdf oku, Hiperuzay PDF yandex, Hiperuzay PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Hiperuzay PDF Oku

PARALEL EVRENLER, ZAMAN BÜKÜLMELERİ VE 10. BOYUTTA BİLİMSEL BİR MACERA

Michio Kaku, Hiperuzay’da okura 10. Boyutta bilimsel bir arayış yolculuğu vadediyor ve hepimize evrene bakışımızı tamamen değiştiren büyüleyici bir panorama sunuyor. Geçmişi değiştirmek mümkün mü? Paralel evrenlere geçitler var mı? Solucan delikleri, zaman makineleri, bebek evrenler ve daha fazlası…

Yazar, hiperuzayın erken tarihiyle başladığı anlatımına olağanüstü koşullar altında uzayın yırtılıp parçalanana kadar esneyebilmesi olasılığını ele alarak devam ediyor. Kaku özellikle hiperuzay kuramının bilinen tüm doğa yasalarını tek bir kuramda birleştirebileceğine vurgu yapıyor. Geleceğin Fiziği ve Olanaksızın Fiziği gibi çok satan kitapların yazarı, bu kitabında hayal gücünün ötesinde bir dünyayı tanımada okura klavuzluk ediyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu