Pdf Kitap Arşivi

Hıhıcık Pdf indir

Hıhıcık pdf indir, Gençlik 10+ Yaş türünde kaleme alınan Hıhıcık kitap ile ilgili özet bilgiler. Hıhıcık kitabı yazar Şermin Yaşar tarafından kaleme alınmıştır. Hıhıcık kitabı 40 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Hıhıcık kitabın 1. Basım Doğan ve Egmont Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Hıhıcık pdf oku, Hıhıcık PDF yandex, Hıhıcık PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Hıhıcık PDF Oku

“Hıhı.”

“Iı ıh.”

“Ihıhıhıhı….”

“Hı?”

Ah, zavallı Hıhıcık! Onun evinde işte yalnızca bu sesleri duyabilirsiniz. Çünkü anne babası konuşmayı hiç sevmiyor. Hıhıcık da yalnızca bu iki harfi tercih ederek büyüdü. Ta ki okula başlayana dek… Sonra okulda öyle çok kelimeyle karşı karşıya geldi ki: güzel sözcüklerle, yeni sözcüklerle ve arada bir kötü sözcüklerle de. O artık sözcüklerin zengin dünyasında yaşayan mutlu bir çocuktu. Peki ya evdeki sessizliğe ne olacaktı? Sizce?

Edebiyatımızın çok bi hayli beğeni alan yazarı Şermin Yaşar içten anlatımı, çocuk dünyasını özgün ve derin kavrayışıyla çocuk edebiyatını özgürleştirmeye devam ediyor. Hıhıcık’ı okuduğunuzda onu hemen tanıyacak; çok ama çok seveceksiniz!

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu