Felsefe Kitapları

Hiçbiryerden Haberler Pdf indir

Hiçbiryerden Haberler pdf indir, Felsefe Bilimi türünde kaleme alınan Hiçbiryerden Haberler kitap ile ilgili özet bilgiler. Hiçbiryerden Haberler kitabı yazar William Morris tarafından kaleme alınmıştır. Hiçbiryerden Haberler kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2002 ile basılmıştır. ebatında olan Hiçbiryerden Haberler kitabın Kaos Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Hiçbiryerden Haberler pdf oku, Hiçbiryerden Haberler PDF yandex, Hiçbiryerden Haberler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Hiçbiryerden Haberler PDF Oku

Hiçbiryer’den Haberler, 22. yüzyıla yapılmış üç günlük bir ziyareti anlatır. Kitabın en enteresan yönlerinden biri, okurda alışılmış zaman ilişkilerinin ortadan kalktığı enteresan bir sürekli olarakliğe geçiş duygusu yaratmasıdır. Ortaçağ, Hiçbiryer sakinleri için kronolojik olarak çok daha yakın oldukları 19. yüzyıldan daha gerçektir. Zorunlu bir iyilik olarak ilerleme düşüncesi yok olmuştur. Her şey müthişliğin göz alıcı beyaz ışığında değil, uzun bir yaz öğle saatlerinden sonrasının tatlı durgunluğu içinde gerçekleşir.

1890’da yazılan ve otoritenin enkazı üzerinde uyumu inşa etme yönündeki tek bütünsel ütopya olan Hiçbiryer’den Haberler, yüzsenelerdır hayalleri kurulan özgür dünyanın nasıl bir dünya olabileceğini resmediyor.

Sayfa Sayısı: 330

Baskı Yılı: 2002

Dili: Türkçe
Yayınevi: Kaos Yayınları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu