Edebiyat Kitapları

Hiçbir Karşılaşma Tesadüf Değildir Pdf indir

Hiçbir Karşılaşma Tesadüf Değildir pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Hiçbir Karşılaşma Tesadüf Değildir kitap ile ilgili özet bilgiler. Hiçbir Karşılaşma Tesadüf Değildir kitabı yazar Hakan Mengüç tarafından kaleme alınmıştır. Hiçbir Karşılaşma Tesadüf Değildir kitabı 216 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 1,5 x 19,5 ebatında olan Hiçbir Karşılaşma Tesadüf Değildir kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Hiçbir Karşılaşma Tesadüf Değildir pdf oku, Hiçbir Karşılaşma Tesadüf Değildir PDF yandex, Hiçbir Karşılaşma Tesadüf Değildir PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Hiçbir Karşılaşma Tesadüf Değildir PDF Oku

Kader, insandan vazgeçmiyor. Anbean yeniden ve yeniden yazılıyor. Öyle anlar geliyor ki yapmam dediğin şeyi yapıyorsun, katlanamam dediğin şeye katlanıyorsun, sevemem dediğini seviyorsun, gidemem sanırken bir anda çekip gidebiliyorsun, öldüm diyorsun ama yine de yaşıyorsun…

Başlarına ne geleceğini bilmeden uzun bir yola çıkan arayış içindeki genç bir sufi ile aklı karışık genç bir kızın bu yolculuklarında yazgılarından başka güvenecekleri hiç ama hiçbir şeyleri yoktur.

Yedi gün boyunca yanlarında para, yiyecek, kıyafet ve en mühimsi de hiçbir planları olmadan şehir şehir dolaştıktan sonra başladıkları yere geri döndüklerinde onlar için artık hiçbir şey eskisi gibi olmaz.

Sadece yedi günde bile değişebilir miydi insan?

Yeniden yazılabilir miydi kader?

Elbette yalnızca yedi günde değişebilirdi her şey…

Tıpkı sazlıktaki bir kamışın, yedi evreden sonra içli sesler verebilen bir “ney”e dönüşmesi gibi…

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu