1. Anasayfa
  2. Felsefe Kitapları

Hiç Kimse Görmek İstemeyen Biri Kadar Kör Olamaz-İbni Sina Pdf indir

Hiç Kimse Görmek İstemeyen Biri Kadar Kör Olamaz-İbni Sina Pdf indir
0

Hiç Kimse Görmek İstemeyen Biri Kadar Kör Olamaz-İbni Sina pdf indir, Felsefe Bilimi türünde kaleme alınan Hiç Kimse Görmek İstemeyen Biri Kadar Kör Olamaz-İbni Sina kitap ile ilgili özet bilgiler. Hiç Kimse Görmek İstemeyen Biri Kadar Kör Olamaz-İbni Sina kitabı yazar Hikmet Anıl Öztekin tarafından kaleme alınmıştır. Hiç Kimse Görmek İstemeyen Biri Kadar Kör Olamaz-İbni Sina kitabı 128 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 11 x 18 ebatında olan Hiç Kimse Görmek İstemeyen Biri Kadar Kör Olamaz-İbni Sina kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Hiç Kimse Görmek İstemeyen Biri Kadar Kör Olamaz-İbni Sina pdf oku, Hiç Kimse Görmek İstemeyen Biri Kadar Kör Olamaz-İbni Sina PDF yandex, Hiç Kimse Görmek İstemeyen Biri Kadar Kör Olamaz-İbni Sina PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Hiç Kimse Görmek İstemeyen Biri Kadar Kör Olamaz-İbni Sina PDF Oku

İbni Sina veya dünyanın tanıdığı isimle Avicenna…

11. yüzyılda insanlığın yanıt aradığı sorulara pozitif bilimci yaklaşımla karşılık vermiş bir felsefeci, eşsiz bir hekim, astronom, matematikçi ve fizikçi.

Hayatı boyunca sorular sormuş, “neden”lerin peşinden gitmiş, çok okumuş, çok araştırmış, çok incelemeler yapmış bir insanlık incisidir İbni Sina.

İnsanlığın emekleme zamanında, taassubun karanlığına düşmeden, akıl ile bilimin ışığında yürüyen tarihin bu en büyük hekimi, başta Müslüman ve Avrupalı felsefeciler olmak üzere, Da Vinci’den Aziz Thomas’a kadar bir çok düşünürü ve sanatçıyı da etkilemiştir.

Onun portresi, bugün dünyanın en saygın okullarının duvarlarını, düşünceleri ise en aydınlık beyinleri süslüyor.