1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Hey Garson! Pdf indir

Hey Garson! Pdf indir
0

Hey Garson! pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Hey Garson! kitap ile ilgili özet bilgiler. Hey Garson! kitabı yazar Murat Sevinç tarafından kaleme alınmıştır. Hey Garson! kitabı sayfadan oluşmakta olup ile basılmıştır. ebatında olan Hey Garson! kitabın April Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Hey Garson! pdf oku, Hey Garson! PDF yandex, Hey Garson! PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Hey Garson! PDF Oku

Hey Garson! çok enteresan, gülünç, acıklı ve enteresan… birbirine bağlanan hikayelerden oluşuyor.

 

20’li yaşlarda bir gencin Londra’da garsonluk yaparken başından geçenler anlatılıyor bu kitapta.

 

Keçiörenli bir gurbetçi ile Tom Cruise’u, temizlik hastası Alman ev hanımı ile Robert Fisk’i, Türk kadın şarkıcı ile Anthony Hopkins’i buluşturuyor Hey Garson!

 

Daha ilginci… gündelik insan ilişkileri içinde eşitlik, tahakküm, görgü, kültürel çatışmalar, sınıfsal farklar… gibi meseleleri açığa vuruyor.

 

Anayasa hukuku alanında çalışan siyaset bilimci Murat Sevinç’in bugünden geçmişe bakarak anlattıkları çok içten, keyifli ve ufuk açıcı.

Gayet leziz ve doyurucu. Tadını çıkarın!

 

Murat Sevinç anılarını anlatırken iyi insan olmanın yollarını gösteriyor ve uygarlık dersi veriyor.

-VEDAT MİLOR-

 

Şimdi masanıza oturun, sırtınızı sandalyenize bir güzel yaslayın, menüyü, pardon, kitabı açın ve vaktiyle anayasa hukukçusu olduğu rivayet edilen şahane bir yazarın size servis edeceği leziz hikâyeleri okuyun.

-MURAT UYURKULAK-

 

Hey Garson! zengin, akıcı, bir hayli muzip. Ve sarsıcı biçimde güncel!

-ÖZGÜR MUMCU-