Pdf Kitap Arşivi

Herkes Keman Çalabilir! Keman Metodu – 1 Pdf indir

Herkes Keman Çalabilir! Keman Metodu – 1 pdf indir, Müzik türünde kaleme alınan Herkes Keman Çalabilir! Keman Metodu – 1 kitap ile ilgili özet bilgiler. Herkes Keman Çalabilir! Keman Metodu – 1 kitabı yazar Erhan Can Dereçiçek tarafından kaleme alınmıştır. Herkes Keman Çalabilir! Keman Metodu – 1 kitabı 173 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 22 x 30 ebatında olan Herkes Keman Çalabilir! Keman Metodu – 1 kitabın 1. Basım Gece Kitaplığı tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Herkes Keman Çalabilir! Keman Metodu – 1 pdf oku, Herkes Keman Çalabilir! Keman Metodu – 1 PDF yandex, Herkes Keman Çalabilir! Keman Metodu – 1 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Herkes Keman Çalabilir! Keman Metodu – 1 PDF Oku

Sanatçı 1993 senesinde Kars’ta doğmuştur. Müzik kabiliyetini  7 yaşında piyano ve solfej eğitimi alarak daha da ilerletmeye başlamıştır. Ardından Uludağ Üniversitesi Devlet  Konservatuvarı’nın özel yetenek sınavını kazanarak müzik çalışmalarına başlamıştır ve aynı kurumun keman anasanat dalından başarıyla mezun olmuştur.
Öğrencilik senelerından bu yana solo, oda müziği ve orkestra sanatçısı olarak ülkenin farklı şehirlerinde birden çok konser ve temsilde başarıyla görev almıştır. Eğitim yaşamı boyunca birden fazla ünlü sanatçının masterclass çalışmalarına katılmıştır.
2015-2017 senesinde Bursa Devlet Tiyatrosu’nda, 2017-2018 senesinde Nilüfer Tiyatro’da müzisyen sanatçı olarak çalışan, yurtiçi ve yurtdışında birden fazla başarılı temsilde görev alan sanatçı ardından bu sanat dalına enstrümanistliğin yanında müzik direktörü olarak beste ve düzenleme çalışmaları yaparak destek vermiş, çeşitli festivallerde kendi müzikleri sahnelenmiştir. Bursa 2.Meslek Tiyatroları Festivali’nde ‘Guguk Kuşu’ oyununa bestelediği müzikler ile ‘En İyi Müzik  Ödülü’nü elde etmiştir. Ayrıca 2018 senesinde kurulan ve genç müzisyenleri içinde barındıran bir proje orkestrası olan Şehrin Kemanları Topluluğu’nun kurucu üyelik, keman sanatçılığı ve idari koordinatörlük görevlerini sürdürmektedir. Sanatçı pedagojik formasyon eğitimini tamamlamakla birlikte keman sanatçılığı ve eğitmenliği, bestecilik gibi alanların yanına  öğretmenlik alanını da eklemiş ve mühim eğitim kurumlarında görev yapmıştır. Aktif sanat yaşamının bunun yanında bestecilik, yazarlık, koordinatörlük ve öğretmenlik alanında da proje ve  çalışmalarını sürdürmektedir.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu