Pdf Kitap Arşivi

Herkes İçin Yapay Zeka Pdf indir

Herkes İçin Yapay Zeka pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Herkes İçin Yapay Zeka kitap ile ilgili özet bilgiler. Herkes İçin Yapay Zeka kitabı yazar Zafer Demirkol tarafından kaleme alınmıştır. Herkes İçin Yapay Zeka kitabı 376 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 16,5 x 24 ebatında olan Herkes İçin Yapay Zeka kitabın 1. Basım Genç Destek tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Herkes İçin Yapay Zeka pdf oku, Herkes İçin Yapay Zeka PDF yandex, Herkes İçin Yapay Zeka PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Herkes İçin Yapay Zeka PDF Oku

Yapay zekâ ile ilgili söylentiler çok, bilgiler az. Herkesin bir tahmini var, bazılarınınsa beklentisi yüksek…

Meşhur yapay zekânın hangi teknolojilerden ve disiplinlerden oluştuğunu düşünüyorsanız, nasıl çalıştığını öğrenmek istiyorsanız bu kitap tam size göre.

Üstelik sözü edilen teknolojileri anlamak için öncesinde bilmeniz gereken hiçbir şey yok.

Öğrenci, ev hanımı, doktor, mühendis, psikolog, fenomen, Youtuber… Hangi meslekten olursanız olun, kitabın içeriğini takip edebilmek kolay bir şekilde… Son derece yalın bir dille, açıklayıcı ve bolca görselle desteklenmiş konuların içinde keyifle ilerlerken, yapay zekâ uygulamalarınızı geliştirdiğinizin farkında bile olmayacaksınız.

Kariyerini yapay zekâ üzerine inşa etmek isteyenler yönünden son derece doğru ve etkili bir başlangıç kitabı…

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu