Pdf Kitap Arşivi

Her Yaşta Dolu Dolu Yaşa Pdf indir

Her Yaşta Dolu Dolu Yaşa pdf indir, Diğer Prestij türünde kaleme alınan Her Yaşta Dolu Dolu Yaşa kitap ile ilgili özet bilgiler. Her Yaşta Dolu Dolu Yaşa kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Her Yaşta Dolu Dolu Yaşa kitabı 216 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 21 x 26 ebatında olan Her Yaşta Dolu Dolu Yaşa kitabın 1. Basım Kırmızı Kedi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Her Yaşta Dolu Dolu Yaşa pdf oku, Her Yaşta Dolu Dolu Yaşa PDF yandex, Her Yaşta Dolu Dolu Yaşa PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Her Yaşta Dolu Dolu Yaşa PDF Oku

Uzun ve sağlıklı yaşamın sırları neler? Yaşlanmaya ne kadar hazırız? Başarılı yaşlanmak için neler yapabiliriz? Uzman isimlerin önerileriyle yaşlanmaya bakış açınızı değiştirecek bir kitap…

…Sanatın ışığı altında yürüyenler için asıl olanın yaşadığımız yıldan dünyaya geldiğumuz yılı çıkardığımızda ulaştığımız matematiksel sonuç değil, yaşamın her anında terk etmediğimiz hayallerimiz olduğu gerçeğini gözler önüne sermektedir.
SUNAY AKIN, Şair, Yazar, Müzeci

Hemen herkes yaşı ilerledikçe huzurlu bir yuva, parayı dert etmeden gereksinimlerini karşılayacağı, dünyanın değişik mekanlarine seyahat edebileceği bir hayat arzular. Bunun için iyi planlanmış bir finansal hazırlık gerekir. Akıllı yatırımlar, geliri ne düzeyde olursa olsun tasarruf etmek finansal hazırlığın ön koşulları…
PROF. DR. EMRE ALKİN, Akademisyen, Ekonomist & Yazar

Yaşlanmak kişisel bir deneyimdir. Her birey için süreç farklı ilerler. Belki ilerleyen zamanın getirdiği yükler sebebiyle sıkıntılı zamanlar geçirmekten kaçınmak zor ama imkânsız değil. Bütün mesele birinin yaş almaya olumlu bir biçimde bakmayı başarmasından geçiyor. Siz de bu yola çıkabilirsiniz.
BEYHAN BUDAK, Klinik Psikolog

Zamana meydan okumak, her daim genç ve sağlıklı olmak isteyenlere sesleniyorum: Yaşlanmak ve yaş almak içinde farkı unutmayın! Kendini daima genç hisseden ve yalnızca yeni yaşına girenlerdenseniz size iyi bir haberim var. Önemli olan ruhumuzu ve yaşama sevincimizi canlı tutmak ve iyiye odaklanmak. Çünkü aktif yaşamanın yaşı yok!..
DİLARA KOÇAK, Beslenme Uzmanı, Aktivist

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu