1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

Hepberaber Pdf indir

Hepberaber Pdf indir
0

Hepbirlikte pdf indir, Deneme/Yazın türünde kaleme alınan Hepbirlikte kitap ile ilgili özet bilgiler. Hepbirlikte kitabı yazar Ece Temelkuran tarafından kaleme alınmıştır. Hepbirlikte kitabı 184 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Hepbirlikte kitabın 1. Basım Everest Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Hepbirlikte pdf oku, Hepbirlikte PDF yandex, Hepbirlikte PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Hepbirlikte PDF Oku

“Olumlu yönde siyasi ve toplumsal değişim için yalın, apaçık bir manifesto.”

Paschal Donohoe – İrlanda Ekonomi Bakanı

“Gücü beklenmedik bir ironiyle etkisiz hale getiren, size bir neşter ve bir çiçek vererek günümüzü anlamanızı sağlayan dehaya sahip.

Ece Temelkuran’ın büyüsü bu.” Roberto Saviano – Yazar

“Üstesinden gelebileceğimiz bir kederden mustarip olmak. Henüz sahip olmadığımız bir özgürlüğe hasret kalmak. Bunlar, Beethoven’ın ruhumda bıraktığı duygulardı. HepBeraber de bende aynı duyguları uyandırdı.”

Yanis Varoufakis – Yazar, ekonomist, siyasetçi

Dün için pişmanlık duymak veya önümüzdeki zamanlarda daha iyi günleri beklemek yerine “hemen, şimdi için” düşünen ve umut eden yeni bir politik-duygu anlatısı… Ece Temelkuran, her yerinden sökülen bir dünya çapında her şeye rağmen insana inanmanın büyüsüne dair bir manifesto sunuyor HepBeraber’de: Güzellik yaratmanın insanlığın kaderi olduğuna inanmayı seçenlere politik bir değişim için ahlaki bir anlaşma öneriyor. Şimdiye dek dört dilde yayımlanan HepBeraber, önümüzdeki günlerde üç dilde daha okurlarıyla bir araya gelecek.

“Bugün yabancılaştırılmayacak kadar insan kalbine yakın, siyasi kutuplaşmayla parçalanamayacak kadar kuvvetli sözcüklere ihtiyacımız var. Bu sözcükler nefes almak kadar vazgeçilmez olmalı ve her dilde aynı anlama gelmeli. Nefes alma hakkımızı talep eder gibi, öylesine doğal ve zahmetsiz bir biçimde, birliktece arkalarında saf tutabileceğimiz sözcükler olmalı bunlar. Böylelikle bizi bastırdıklarında, kesinlikle bileceğiz ki, nefes alma hakkımızı inkâr ediyorlar.”