1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Heidi-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri Pdf indir

Heidi-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri Pdf indir
0

Heidi-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Heidi-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitap ile ilgili özet bilgiler. Heidi-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitabı yazar Johanna Spyri tarafından kaleme alınmıştır. Heidi-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitabı 13 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Heidi-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitabın Türkçe İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Heidi-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri pdf oku, Heidi-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri PDF yandex, Heidi-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Heidi-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri PDF Oku

Alp Dağları’nda büyükbabasıyla çok mutlu bir yaşam süren Heidi, eğitim görmesi ve tekerlekli sandalyeye mahkum bir kıza arkadaşlık etmesi için Frankfurt’a götürülür. Ama dağlarda doğayla ve sevgiyle dolu bir yaşam sürdükten sonra, şehrin kasvetli havası minik kızı hasta eder. Heidi’nin dağlara ve büyükbabasına olan düşkünlüğü sonunda herkese mutluluk getirecek bir dizi olaya yol açar.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın tespit ettiği 100 Temel Eser içinde bulunan Heidi, aşağı yukarı bütün dünya dillerine çevrilmiş ve tüm dünya çocuklarının zevkle okuduğu bir klasik haline gelmiştir.