Ders Kitapları

Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı Pdf indir

Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı kitap ile ilgili özet bilgiler. Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı kitabı yazar Çetin Çetintaş tarafından kaleme alınmıştır. Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı kitabı 272 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı pdf oku, Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı PDF yandex, Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı PDF Oku

Etrafında bir dünya dolusu dost varken, yaşam yolunu tek başına yürümeye gerek var mı?

 

Yaptığın işte potansiyelinin bütünüyle açığa çıkmasını ve elinden gelenin en iyisini mi yapmak istiyorsun?

O halde içinde vazifeye çağrılmayı bekleyen ejderha arketipinin uyanma vakti gelmiş demektir.

Ailenle ilişkilerinin kuvvetlenmesini, bir arada daha kuvvetli ve mutlu olduğunuz hissinin canlanmasını mı arzu ediyorsun?

Demek ki içindeki kurtla tanışmaya hazırsın artık.

Karşına çıkan önüne geçeri aşmakta zorlandığını mı hissediyorsun?

Hiç endişelenme… Filin ustalığıyla yapacağın işbirliği bütün zorlukların üstesinden gelmeni sağlayacaktır.

Sınırları aşmak istiyorsun ama kanatlarının büyüklüğünden emin değil misin?

Üzülme… Sen kanatlarını açamıyorsan, bırak bunu senin için turna yapsın. Birlikte sınırları aşmanız çok daha keyifli olacaktır.

Kazandığının bereketi mi olsun istiyorsun?

Artık karıncanın gücüyle tanışmalısın demektir.

Ustası olduğun işte yapabileceğin yeni icatlar olduğunu mu düşünüyorsun?

Ustaların en kıymetli destekçisi sayılan at, iyi bir ustayı zirveye taşıyacak kadar kuvvetlidür. Bir atla yol arkadaşlığı kurmak için en doğu zamandasındır.

 

Her hayvan, sahip olduğu üstün niteliklerle dört elementten birinin temsilcisidir ve yine bir elementler bütünü olan insanın bilinçaltında tüm üstün nitelikleriyle bulunmaya devam eder. Hangi hususta desteğe ihtiyacın olduğunu düşünüyorsan sahip olduğu niteliklerle seni destekleyecek olan hayvanla yol arkadaşlığı kurduğunda işler basit bir şekilde yoluna girer. Yeter ki yardımına ihtiyaç duyduğun doğru hayvanı bul ve onunla nasıl çalışman gerektiğini bil…

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu