Ders Kitapları

Hayır Diyebilme Sanatı Pdf indir

Hayır Diyebilme Sanatı pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Hayır Diyebilme Sanatı kitap ile ilgili özet bilgiler. Hayır Diyebilme Sanatı kitabı yazar Müthiş Psikoloji tarafından kaleme alınmıştır. Hayır Diyebilme Sanatı kitabı 176 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Hayır Diyebilme Sanatı kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Hayır Diyebilme Sanatı pdf oku, Hayır Diyebilme Sanatı PDF yandex, Hayır Diyebilme Sanatı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Hayır Diyebilme Sanatı PDF Oku

Gerçekten “özgür” müsünüz?

 Dilediğiniz zaman dilediğiniz yemeği yiyebiliyor olmak mıdır sizce özgürlük?

 Toplumsal hiçbir baskı hissetmeden içinizden geldiği gibi giyinebiliyor olmak mı yoksa?

 Canınızın istediği saatte uyuyup, canınızın istediği saatte uyanarak, yine canınızın istediği saatlerde istediğiniz kadar çalışarak, gereksiniminiz olan parayı kazanabilmeniz mi?

 Bir hafta sonu tatilinde cep telefonunuzu kapattığınızda mı özgür hissediyorsunuz yalnızca kendinizi?

 Hayatınızla alakalı her kararınızı yalnızca kendinizi düşünerek mi alıyorsunuz?

 Kaderinizin ipleri tamamen sizin elinizde mi?

 Başkalarının sizden yararlandığını düşündüğünüz oluyor mu?

 Kaybetmekten korktuğunuz insanlar yok mu?

 Değişmeye ne kadar açıksınız?

 En azından yumurtayı nasıl yemekten hoşlandığınızı düşünün. İlle de rafadan mı? Yoksa “Bugünlük de böyle olsun, ne fark eder ki?” dediğiniz olur mu?

 Önemsiz gibi görünen bu küçücük ayrıntı kısmın mücadelesi içinde silinip gider sizi siz yapan sınırlarınız. Çünkü “özgürlük” sandığınız gibi “sınırsız” olmak demek değildir, tam tersine net ve kuvvetli sınırlara sahip olabilmenizle alakalıdir. Diğer bir deyişle, hayır diyebildiğiniz ölçüde, özgürlük alanınıza sahip çıkarsınız.

 Hayır Diyebilme Sanatı sınırlarınızı doğru çizerek, kendinize geniş bir özgürlük ve özgüven alanı yaratmanın incelikleriyle dolu, hassas bir rehber…

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu