1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Hayatınızın Amacı – Hayatınızın Amacı Doğum Tarihinizde Gizlidir Pdf indir

Hayatınızın Amacı – Hayatınızın Amacı Doğum Tarihinizde Gizlidir Pdf indir
0

Hayatınızın Amacı – Hayatınızın Amacı Doğum Tarihinizde Gizlidir pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Hayatınızın Amacı – Hayatınızın Amacı Doğum Tarihinizde Gizlidir kitap ile ilgili özet bilgiler. Hayatınızın Amacı – Hayatınızın Amacı Doğum Tarihinizde Gizlidir kitabı yazar Dan Millman tarafından kaleme alınmıştır. Hayatınızın Amacı – Hayatınızın Amacı Doğum Tarihinizde Gizlidir kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 1999 ile basılmıştır. ebatında olan Hayatınızın Amacı – Hayatınızın Amacı Doğum Tarihinizde Gizlidir kitabın Akaşa Yayın tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Hayatınızın Amacı – Hayatınızın Amacı Doğum Tarihinizde Gizlidir pdf oku, Hayatınızın Amacı – Hayatınızın Amacı Doğum Tarihinizde Gizlidir PDF yandex, Hayatınızın Amacı – Hayatınızın Amacı Doğum Tarihinizde Gizlidir PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Hayatınızın Amacı – Hayatınızın Amacı Doğum Tarihinizde Gizlidir PDF Oku

Ünlü yazar ve Yeni Çağ Hareket’nin öncülerinden Dan Millman, bu bir çok dile çevrilen ve milyonlarca adet satan müthiş eserinde, doğum tarihine göre hayat amacını bulmayla alakalı çok kadim ve gizemli bir yöntemi gerçek bir yetkinlik ve içgörüyle açıklıyor. Yazar Millman tarafından senelerdır, dünyanın dört bir yanından binlerce kişi üzerinde denenmiş ve sınanmış bu Hayat-Amacı Sistemi, gücünü, zaman içinde ispatlanmış doğruluğundan almakta. Bu kitap, sunduğu son derece enteresan ve çok kıymetli bilgilerle binlerce insanın hayat amacını keşfetmesine, yaşamında çiçeği burnunda bir anlam, yön ve doyum bulmasına ve giderek yaşamını pozitif yönde değiştirmesine yardımcı oldu.
Dan Millman, bu aydınlatıcı eserinde bunun bunun yanında, doğum tarihimize göre potansiyelimizi ve kaderimizi, doğal kabiliyetlerimizi ve poblemlerimızı, hayat yolumuzda karşılaşabileceğimiz fırsatları ve mücadeleleri, ilişkilerimizin gizli amacını, sağlık durumumuzu, mesleki ve mali konularımızı, hayat yolumuz üzerinda nasıl pozitif veya negatif yönde çalışabileceğimizi ve dokuz-yıllık hayat devreleriyle nasıl uyum içinde yaşayabileceğimizi betimliyor. Yazar bunun bunun yanında, kaderimizi gerçekleştirmemize yol gösterecek spiritüel yasaları -her hayat yoluyla alakalı evrensel prensipleri- de açıklamakta.
Gerçekten de, sunulan bu sistem ve bilgi, eğer içtenlikle uygulanırsa, kendini-bilme hususunda çok mühim bir atılım yapmamıza ve büyük bir değişim geçirerek yaşamımızı çiçeği burnunda bir biçimde yönlendirmemize yardımcı olabilir.

Sayfa Sayısı: 616

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Akaşa Yayın