Felsefe Kitapları

Hayat Problem Çözmektir Pdf indir

Hayat Problem Çözmektir pdf indir, Felsefe Bilimi türünde kaleme alınan Hayat Problem Çözmektir kitap ile ilgili özet bilgiler. Hayat Problem Çözmektir kitabı yazar Karl Popper tarafından kaleme alınmıştır. Hayat Problem Çözmektir kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2005 ile basılmıştır. ebatında olan Hayat Problem Çözmektir kitabın Yapı Kredi Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Hayat Problem Çözmektir pdf oku, Hayat Problem Çözmektir PDF yandex, Hayat Problem Çözmektir PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Hayat Problem Çözmektir PDF Oku

Hayat Problem Çözmektir, Popper’in ölmeden kısa bir süre önce üzerinde çalıştığı son kitap olmasının bunun yanında, ünlü filozofun Almanca da en fazla okunan kitabı olma özelliğini de taşıyor.
Kitabında bilgikuramı ve bilimin sınırlı yapısı, barış, özgürlük, entellektüellerin sorumluluğu, açık toplum ve düşmanları üzerine görüşlerini ortaya koyan Popper, felsefenin karmaşık değil aksine açık, duru ve öngörü sahibi bir düşünce sistemi kurması gerektiğini bir kez daha vurguluyor.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 280

Baskı Yılı: 2016

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 225

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu