1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Harry Potter ve Sırlar Odası – 2.kitap Pdf indir

Harry Potter ve Sırlar Odası – 2.kitap Pdf indir
0

Harry Potter ve Sırlar Odası – 2.kitap pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Harry Potter ve Sırlar Odası – 2.kitap kitap ile ilgili özet bilgiler. Harry Potter ve Sırlar Odası – 2.kitap kitabı yazar J. K. Rowling tarafından kaleme alınmıştır. Harry Potter ve Sırlar Odası – 2.kitap kitabı 2005 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. Türkçe ebatında olan Harry Potter ve Sırlar Odası – 2.kitap kitabın Yapı Kredi Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Harry Potter ve Sırlar Odası – 2.kitap pdf oku, Harry Potter ve Sırlar Odası – 2.kitap PDF yandex, Harry Potter ve Sırlar Odası – 2.kitap PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Harry Potter ve Sırlar Odası – 2.kitap PDF Oku

“Bir komplo var, Harry Potter. Bu yıl Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nda dehşet verici şeyler yapmak için bir komplo.”

Dursley’ler o yaz öylesine çekilmez olmuşlardır ki, Harry bir an önce okulu Hogwarts’a geri dönmek için can atmaktadır. Eşyalarını toplarken yaşanan ev cini Dobby ise onu ikazr: Hogwarts’a dönerse, bir felaket olacaktır. Olur da: Sırlar Odası’nın açılmasıyla yaşanan karanlık bir güç, Hogwarts’takileri taşa çevirmeye başlar. Harry, yaşamını tehlikeye atarak, Oda’nın elli yıllık ölümcül sırrıni çözmeye çalışır. Ve gerçekten de başına gelmedik felaket kalmaz.

Sayfa Sayısı: 316

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları