1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı – 3.kitap Pdf indir

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı – 3.kitap Pdf indir
0

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı – 3.kitap pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Harry Potter ve Azkaban Tutsağı – 3.kitap kitap ile ilgili özet bilgiler. Harry Potter ve Azkaban Tutsağı – 3.kitap kitabı yazar J. K. Rowling tarafından kaleme alınmıştır. Harry Potter ve Azkaban Tutsağı – 3.kitap kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2006 ile basılmıştır. ebatında olan Harry Potter ve Azkaban Tutsağı – 3.kitap kitabın Yapı Kredi Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Harry Potter ve Azkaban Tutsağı – 3.kitap pdf oku, Harry Potter ve Azkaban Tutsağı – 3.kitap PDF yandex, Harry Potter ve Azkaban Tutsağı – 3.kitap PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı – 3.kitap PDF Oku

“Mahsur kalmış cadıların ve büyücülerin acil durum taşıtı Hızır Otobüs’e hoş geldiniz. Asanızı tuttuğunuz elinizi uzatın, otobüse atlayın, sizi istediğiniz yere götürelim.”

Sirius Black adında azılı bir katil, tüyler ürpertici Azkaban kalesinde tam on iki yıl boyunca tutsak kalmıştır. Tek lanetle on üç kişiyi birden öldüren Black’in, Karanlık Lord Voldemort’un hizmetkârı olduğuna kesin gözüyle bakılmaktadır. Bir yolunu bulup Azkaban’dan kaçan Black’in peşinde olduğu bir tek kişi mevcuttur: Harry Potter. Harry, büyücülük okulunun sihirli duvarları içindeyken, dostları ve öğretmenleriyle birlikteyken bile güvende değildir. Çünkü aralarında bir hain olabilir.

Sayfa Sayısı: 396

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları