Pdf Kitap Arşivi

Harry Potter ve Ateş Kadehi – 4.kitap Pdf indir

Harry Potter ve Ateş Kadehi – 4.kitap pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Harry Potter ve Ateş Kadehi – 4.kitap kitap ile ilgili özet bilgiler. Harry Potter ve Ateş Kadehi – 4.kitap kitabı yazar J. K. Rowling tarafından kaleme alınmıştır. Harry Potter ve Ateş Kadehi – 4.kitap kitabı 2000 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. Türkçe ebatında olan Harry Potter ve Ateş Kadehi – 4.kitap kitabın Yapı Kredi Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Harry Potter ve Ateş Kadehi – 4.kitap pdf oku, Harry Potter ve Ateş Kadehi – 4.kitap PDF yandex, Harry Potter ve Ateş Kadehi – 4.kitap PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Harry Potter ve Ateş Kadehi – 4.kitap PDF Oku

Harry Potter dizisinin dördüncü kitabı Harry Potter ve Ateş Kadehi, Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nda dördüncü sınıfa geçen Harry’nin başından geçenleri konu alıyor.

Yaz tatilinde yanlarında kaldığı Dursley’lerden bir an önce kurtulmak isteyen Harry, bir yolunu bulup dostlarıyla birlikte Quidditch Dünya Kupası finalini izlemeye gidiyor. Bu yıl okuldaki en büyük yenilik ise Üçbüyücü Turnuvası. Hogwarts’ın bunun yanında iki rakip büyücülük okulunun katılımıyla gerçekleşen bu etkinlik, yüz yıldan beri ilk kez düzenleniyor.

Büyücülük dünyasında her şey her zaman olduğu gibi heyecanla, sürükleyici ve enteresan. Lakin Harry’nin alnındaki yara izinin ikide bir acıması, korkunç bir olayın yaklaşmakta olduğunun habercisi.

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu