1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Haritada Kaybolmak Pdf indir

Haritada Kaybolmak Pdf indir
0

Haritada Kaybolmak pdf indir, Gençlik 10+ Yaş türünde kaleme alınan Haritada Kaybolmak kitap ile ilgili özet bilgiler. Haritada Kaybolmak kitabı yazar Vladimir Tumanov tarafından kaleme alınmıştır. Haritada Kaybolmak kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2006 ile basılmıştır. ebatında olan Haritada Kaybolmak kitabın Günışığı Kitaplığı tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Haritada Kaybolmak pdf oku, Haritada Kaybolmak PDF yandex, Haritada Kaybolmak PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Haritada Kaybolmak PDF Oku

Coğrafya hiç de sıkıcı değil!

Vladimir Tumanov’un dünya çapında ilk kez Türkiye’de yayımlanan romanı Haritada Kaybolmak, okurlarını zamanın nasıl aktığı anlaşılmayan bir dünya turuna çıkarıyor. İpuçları verilen ülkeler, dünya atlası yardımıyla bulundukça roman kahramanları, okyanusları, dağları, kıtaları aşıyor! Günışığı Kitaplığı’nın 20. senesinde, 90. baskıya ulaşan benzersiz roman, geliştirilen tasarımı, tanınmış sanatçı Sadi Güran’ın özgün desenleri ve kalın kapaklı özel baskısıyla şimdi daha da heyecan verici. Dakikaların hayati önem taşıdığı soluksuz macera, desenlerin siyah-beyaz bulunduğu baskısıyla da okurlarının gözdesi olmaya devam ediyor.

Chris ve Francis, yeni taşındıkları şehre alışmaya çalışan iki kardeştir. Bir gün yağmura yakalanınca, enteresan nesnelerle dolu bir dükkâna sığınırlar. Bir kutu şekeri gizlice mideye indirirler ve dünyaları altüst olur. Bedenlerinde akıl almaz bir değişim başlamıştır… Bunu durdurabilmenin tek yolu, sihirli bir haritada beliren on soruya doğru yanıt verebilmeleridir. Ama baş belası bir gazeteci peşlerine takılınca, yanıtlara ulaşmak iyice çıkmaza girer!..

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 200

Baskı Yılı: 2015

Ciltli:

Sayfa Sayısı: 232

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Günışığı Kitaplığı