Ders Kitapları

Hamilelik & Doğum Pdf indir

Hamilelik & Doğum pdf indir, Aile Çocuk türünde kaleme alınan Hamilelik & Doğum kitap ile ilgili özet bilgiler. Hamilelik & Doğum kitabı yazar Banu Çiftçi tarafından kaleme alınmıştır. Hamilelik & Doğum kitabı 16,5 x 24 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Hamilelik & Doğum kitabın Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Hamilelik & Doğum pdf oku, Hamilelik & Doğum PDF yandex, Hamilelik & Doğum PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Hamilelik & Doğum PDF Oku

Tebrikler hamilesiniz…

Hayat hiç bu kadar manalı, hiç bu kadar sürprizlerle ve sorularla dolu olmamıştı sizin için.

Kısacık gibi görünen,  eşsiz ve unutulmaz bu sürecin her ne kadar acemisi gibi hissetseniz de aslında bir kız çocuğu olarak dünyaya gözlerini açtığinizden beri bedeniniz anne olmaya hazırladı kendini.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Banu Çiftçi’nin  hiçbir detayı atlamadan kaleme aldığı HAMİLELİK & DOĞUM,  yaşayacağınız bu eşsiz deneyiminiz boyunca bebeğinizin gelişim evrelerinden beslenmeye, düzenli egzersizlerden güzellik, bakım ve estetik uygulamalara, doktor kontrollerinden endişe yönetimine kadar çok yönlü, geniş bir alanda size klavuzluk edecek.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu