1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Hakan Çakmak’ın Çocuklar İçin Bağlama Metodu Pdf indir

Hakan Çakmak’ın Çocuklar İçin Bağlama Metodu Pdf indir
0

Hakan Çakmak’ın Çocuklar İçin Bağlama Metodu pdf indir, Müzik türünde kaleme alınan Hakan Çakmak’ın Çocuklar İçin Bağlama Metodu kitap ile ilgili özet bilgiler. Hakan Çakmak’ın Çocuklar İçin Bağlama Metodu kitabı yazar Hakan Çakmak tarafından kaleme alınmıştır. Hakan Çakmak’ın Çocuklar İçin Bağlama Metodu kitabı 21 x 29 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Hakan Çakmak’ın Çocuklar İçin Bağlama Metodu kitabın Beste Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Hakan Çakmak’ın Çocuklar İçin Bağlama Metodu pdf oku, Hakan Çakmak’ın Çocuklar İçin Bağlama Metodu PDF yandex, Hakan Çakmak’ın Çocuklar İçin Bağlama Metodu PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Hakan Çakmak’ın Çocuklar İçin Bağlama Metodu PDF Oku

Bu kitabın yapılmasındaki temel amaç; çocuklarımız için nota öğrenmeyi ve Bağlama çalmayı daha kolay hale getirmek ve diğer tüm meraklılarına sevdirmek , daha bi hayli hızlı bir biçimde öğretmektir…

Nota öğrenmenin ve bağlama çalmanın yanında müzik tarihinden ve gelişiminden , bağlamanın tarihinden şimdiye kadar yaptığı yolculuktan kısaca bahsettik.Kitabımızı açan her insanın müzik ve bağlama ile ilgili bilgi sahibi olmasını istedik.

Bağlama öğrenmek isteyen ufak yaştaki her öğrencimizin bile kolay bir şekilde anlayabileceği biçimde sadeleştirilmiş ve en basit düzeye indirgenmiş anlatım ile bu kitap, bağlama çalmak isteyen her yaştan insan için yardımcı kitap olmaya şimdiden aday.

Kitabımızın bir diğer güzel tarafı bilgilerin Türkçe – İngilizce olması.”Müzik evrenseldir” diyorken , yalnızca Türkçe bir kitap yapmak istemedik.

Temennimiz , daha çok insanın ensturuman çalmayı öğrenmesi.Dünyayı bu biçimde daha renkli ve her köşesinden melodiler git gide artan bir gezegen haline getirmesi.