1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Hababam Sınıfı Baskında Pdf indir

Hababam Sınıfı Baskında Pdf indir
0

Hababam Sınıfı Baskında pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Hababam Sınıfı Baskında kitap ile ilgili özet bilgiler. Hababam Sınıfı Baskında kitabı yazar Rıfat llgaz tarafından kaleme alınmıştır. Hababam Sınıfı Baskında kitabı sayfadan oluşmakta olup Türkçe ile basılmıştır. ebatında olan Hababam Sınıfı Baskında kitabın Çınar Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Hababam Sınıfı Baskında pdf oku, Hababam Sınıfı Baskında PDF yandex, Hababam Sınıfı Baskında PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Hababam Sınıfı Baskında PDF Oku

“Bu mektubu yazmaktaki birinci neden, geçen akşam televizyonda çok kıymetli eseriniz olan Hababam Sınıfı filmini seyretmek olmuştur… Bana verdiğiniz Kel Mahmut rolünden dolayı size minnettarlığımı, takdirlerimi, gurur ve iftihar duygularımı iletmektir. Ne yazacağımı bilemiyorum. Yalnız televizyon gibi bir yayın aracında, eserinizi tüm memleket bireylerinin iftiharla seyretmesi kafidir. Sağ olunuz, var olunuz. Duygularımı taktirlerinize bırakıyorum.”
Yukarıdaki yazı, Kel Mahmut’un yani müdür yardımcısı Nihat Dicle’nin öğrencisi Rıfat Ilgaz’a yazdığı mektuptan alınmıştır. Kısacık satırlar aslında taşıdıkları anlam yönünden çok söze de gerek bırakmamaktadır.

Sayfa Sayısı: 107

Dili: Türkçe
Yayınevi: Çınar Yayınları