Edebiyat Kitapları

Günler Aylar Yıllar Pdf indir

Günler Aylar Yıllar pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Günler Aylar Yıllar kitap ile ilgili özet bilgiler. Günler Aylar Yıllar kitabı yazar Yan Lianke tarafından kaleme alınmıştır. Günler Aylar Yıllar kitabı 105 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 12,8 x 19,7 ebatında olan Günler Aylar Yıllar kitabın 1. Basım Jaguar Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Günler Aylar Yıllar pdf oku, Günler Aylar Yıllar PDF yandex, Günler Aylar Yıllar PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Günler Aylar Yıllar PDF Oku

Günler Aylar Yıllar, yaşamın zorlukları karşısında hep diri kalabilen bir umudun romanı.

Kuraklık, Balou Sıradağları’nda tüm yıkıcılığıyla baş göstermiştir. İnsanlar çareyi evlerini terk edip su ve yiyecek bulabilecekleri yerlere kaçmakta bulurken geride yalnızca yaşlı ile kör köpeği kalır ve bu iki kader ortağı, birkaç damla su, bir avuç mısır tanesi, bir karış gölgelik peşinde dolanır durur. Günleri, geceleri en sert, en çetin koşullarla sınanır; zamanın ve mekânın izleri silinip iskeletleri daha da belirginleşirken önlerindeki yollar da gitgide çatallanır. Bu zorluklardan geriye kalan, müthiş bir varoluş inadıdır.

Çin’in yaşayan en kuvvetli yazarlarından, Franz Kafka Ödülü sahibi Yan Lianke’nin Günler Aylar Yıllar’ını Erdem Kurtuldu Çince aslından çevirdi.

 

(Tanıtım Büleninden)

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu