Pdf Kitap Arşivi

Güçlü Kadını Serbest Bırakın Pdf indir

Güçlü Kadını Serbest Bırakın pdf indir, Kadın türünde kaleme alınan Güçlü Kadını Serbest Bırakın kitap ile ilgili özet bilgiler. Güçlü Kadını Serbest Bırakın kitabı yazar Clarissa Pinkola Estes tarafından kaleme alınmıştır. Güçlü Kadını Serbest Bırakın kitabı 464 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Güçlü Kadını Serbest Bırakın kitabın 1. Basım Düşbaz tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Güçlü Kadını Serbest Bırakın pdf oku, Güçlü Kadını Serbest Bırakın PDF yandex, Güçlü Kadını Serbest Bırakın PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Güçlü Kadını Serbest Bırakın PDF Oku

Kutsal Ana’nın Vahşi Ruha Duyduğu Lekesiz Sevgi

Kurtlarla Koşan Kadınlar adlı kitabıyla uzun süre çok satan listelerini zorlayan Dr. Clarissa Pinkola Estés, yeni kitabı Güçlü Kadını Serbest Bırakın ile okurları, kimilerinin Meryem Ana, kimilerinin Kutsal Hanımefendi Guadalupe olarak tanıdığı ve daha bir çok başka surete sahip olan Anne’nin koruması altında bir araya gelmeye davet ediyor.

Hikâyeler, dualar, iyi dilekler ve takdislerden bir araya gelen bu unutulmaz koleksiyonda Dr. Estés, “Ayyaş ve Hanımefendi”, “Guadalupe, Cennette Bir Kız Çetesi Lideridir”, “Kimse Çok Kötü, Çok Adi yahut Umutsuz Değildir”, “Oklardan Gömlek” ve “Siyah Meryem Ana” başlıklı hikâyeler üzerinden okurları Lekesiz Sevgi’nin gücünü hissetmeye çağırıyor.

“Kurtlarla Koşan Kadınlar’ın harikulade yazarı yine yapmış yapacağını! Güçlü Kadını Serbest Bırakın hem Kutsal Anamıza hem de dünya tanrıçalarına bir saygı duruşu niteliğinde.”
Ana Castillo

“Estés kısmen bir büyücü, kısmen bir bilge ve şifacı; ve Güçlü Kadını Serbest Bırakın’da tüm bu marifetlerini bizler için gözler önüne çıkarıyor.”
Geneen Roth

“Bu harikulade kitabı okuyun ve Güçlü Kadın’ın sizi yüceltmesine, bir yerden bir yere taşımasına, korumasına, sarıp sarmalamasına, bir şeyleri görmenizi sağlamasına ve size ilham olmasına izin verin.”
Dr. Jack Kornfield

“Dünyamızın mevcut durumu, kutsal addettiğimiz gelenekler içinde Anne’nin girdiği sayısız kılığı görmemizi, anlamamızı ve hissetmemizi gerekli kılıyor. Dünyayı iyileştiren bu kitap, zihninizin perspektifini, gönlünüzün merhametini genişleterek sezgisel olarak bilen ruhunuzu ön plana çıkarıyor.”
Haham Dr. Zalman Schachter-Schalomi

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu