Pdf Kitap Arşivi

Gözümün Önünden Geçen Yüzler Pdf indir

Gözümün Önünden Geçen Yüzler pdf indir, Fotograf Prestij türünde kaleme alınan Gözümün Önünden Geçen Yüzler kitap ile ilgili özet bilgiler. Gözümün Önünden Geçen Yüzler kitabı yazar Sinan Çetin tarafından kaleme alınmıştır. Gözümün Önünden Geçen Yüzler kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2007 ile basılmıştır. ebatında olan Gözümün Önünden Geçen Yüzler kitabın Cafe City Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Gözümün Önünden Geçen Yüzler pdf oku, Gözümün Önünden Geçen Yüzler PDF yandex, Gözümün Önünden Geçen Yüzler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Gözümün Önünden Geçen Yüzler PDF Oku

30 yılı aşkın süredir durmadan fotoğraf çeken… film çeken… üreten… yatırım yapan… hep dik duran Sinan Çetin’in 30 senedir gözünün önünden geçip giden yüzlerin toplandığı 450 sayfalık bu çok özel belgesel kitap, 3 yılı aşan bir çalışma sonunda tamamlandı.
Sinan Çetin, “Gözümün Önünden Geçen Yüzler” için şu değerlendirmeyi yapıyor;
“Bu kitap bir fotoğraf kitabı değildir. Gözümün önünden geçen yüzlerin anı kitabıdır. Fotoğraflar arada bir 35mm film kamerası ile, arada bir fotoğraf makinesi ile, arada bir dijital kamera ile çekilmiş ve fotoğraf değeri yönünden birbirini tutmayan bir dengesizlik sergilenmiştir. Bu işi bilenlerin ‘Bazı fotoğraflar da çok değerizmiş canım’ diyeceğini biliyorum. Ama dile getirdim işte, mazeretim var. Bu kitap yalnızca gözümün önünden geçen şahane bireylerin, harikulade zamanların anısıdır, hepsi bu.”
Sinan Çetin, Türkiye’nin sinema dünyasına… iletişim dünyasına… sanat dünyasına renk veren, can veren bir çok güzel insanın bir arada olduğu bu anı kitabını kendisine ilk fotoğraf makinesini alan ağabeyi Cemil’e ithaf etmiştir.
“Gözümün Önünden Geçen Yüzler”, Cafe City Yayınlarının “Gürbüz Doğan Ekşioğlu” kitabından
sonra paylaşımı yaptığı ikinci kitaptır.

Baskı Yılı: 2007

Dili: Türkçe
Yayınevi: Cafe City Yayınları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu