1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Görünmeyeni Görebilmek Pdf indir

Görünmeyeni Görebilmek Pdf indir
0

Görünmeyeni Görebilmek pdf indir, Arkeoloji türünde kaleme alınan Görünmeyeni Görebilmek kitap ile ilgili özet bilgiler. Görünmeyeni Görebilmek kitabı yazar Mehmet Güzel tarafından kaleme alınmıştır. Görünmeyeni Görebilmek kitabı 328 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Görünmeyeni Görebilmek kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Görünmeyeni Görebilmek pdf oku, Görünmeyeni Görebilmek PDF yandex, Görünmeyeni Görebilmek PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Görünmeyeni Görebilmek PDF Oku

Bazı zaman Başarırsın, Bazı zaman Öğrenirsin

Arkeolog Klaus Schmidt bir kireçtaşında halen keşfedilmemiş olan tarihin sıfır noktası Göbeklitepe’yi gördü. Steve Jobs işletim sisteminin 10 saniye daha bi hayli hızlı yüklenmesinin devasa tesirini gösterdi. Einstein zamanın göreceli aktığını fark etti. Atatürk, savaştan yeni çıkmış yorgun ve yoksul bir halkın medeniyete kavuşabileceğine inandı. Eratosthenes 2200 yıl önce yalnızca bir sopa tercih ederek Dünya’nın çevresinin ne kadar olduğunu hesapladı. Yetenek avcısı Scooter Braun bir Youtube videosunda izlediği 14 yaşındaki gençte dünya yıldızı Justin Bieber’ı keşfetti.
Görünmeyeni görmek olabilecekdür.
Herkesin göremediğini görmek bir potansiyel meselesidir. Ne var ki potansiyeli görülmektedirmayı bilmek gerekir. Bu sanıldığı kadar kolay değil. “Kendine inan, yapabilirsin, başarabilirsin” demekle olmuyor. Sadece motivasyonla zafer kazanılmaz. Sahaveya çıkmak lazımdır. Lakin sahada çaresiz hissetmemek için bilinmesi ve öğrenilmesi gereken şeyler var.
İşte bu kitap tam da bu meseleyi aydınlatıyor.