Din Kitapları

Gönül Bahçesi Pdf indir

Gönül Bahçesi pdf indir, Tasavvuf türünde kaleme alınan Gönül Bahçesi kitap ile ilgili özet bilgiler. Gönül Bahçesi kitabı yazar Faruk Dilaver tarafından kaleme alınmıştır. Gönül Bahçesi kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Gönül Bahçesi kitabın Türkçe Nefes Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Gönül Bahçesi pdf oku, Gönül Bahçesi PDF yandex, Gönül Bahçesi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Gönül Bahçesi PDF Oku

Bu eserimizde siz kıymetli okuyucularımıza yaratılışımızın gayesini, niçin yaşadığımızı, yaşarken maddî mânevî nelere dikkat etmemiz gerektiğini; ölümün çürüyüp toprakta yok olmak olmadığını, aksine ölümün doğmak ve kurtuluş olduğunu ve yüce Yaradan’a kavuşmak olduğunu; yaşamanın gayesinin Yaradan’ı bilmek, O’nu tüm yaşamımız boyunca aşk ile arayıp bulmak olduğunu; ilâhî aşkın ve vuslatın önemini, nefsimizle mücâdele ederek olgunlaşıp arınmanın ayrıntı kısmını; sevgi anlayış ve sabrın mutluluğumuza yaptığı katkıları; yaşadığımız gerçek olaylar ve menkıbelerle, sade bir ifadeyle, içten olarak sohbet tarzında sunmaktayız.

Amacımız, bu uğurda uzun seneler yaptığımız araştırma sonuçlarını sizlerle paylaşmak, “yaşamın gerçek yüzünü, gördüğümüz kadarıyla siz değerli okurlarımıza göstermektir.

Bu kitabı okuyan, bilgi sahibi olmaktan ziyâde şuurlanır, yaşamanın amacına ermiş olur. Şu ölümlü dünya çapında, ne kadar gereksiz şeylere takılarak mutsuz olduğunu anlayıp onları terk ederek sevgi, anlayış ve hoşgörü ile huzur ve mutluluğa kavuşur.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu