1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Gökyüzünün Söyledikleri – Astroloji Öğrencileri İçin Astronomi Pdf indir

Gökyüzünün Söyledikleri – Astroloji Öğrencileri İçin Astronomi Pdf indir
0

Gökyüzünün Söyledikleri – Astroloji Öğrencileri İçin Astronomi pdf indir, Astroloji-Fal-Büyü türünde kaleme alınan Gökyüzünün Söyledikleri – Astroloji Öğrencileri İçin Astronomi kitap ile ilgili özet bilgiler. Gökyüzünün Söyledikleri – Astroloji Öğrencileri İçin Astronomi kitabı yazar Gülden Bulut tarafından kaleme alınmıştır. Gökyüzünün Söyledikleri – Astroloji Öğrencileri İçin Astronomi kitabı 224 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 14 x 20 ebatında olan Gökyüzünün Söyledikleri – Astroloji Öğrencileri İçin Astronomi kitabın 1. Basım Zodyak Astroloji Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Gökyüzünün Söyledikleri – Astroloji Öğrencileri İçin Astronomi pdf oku, Gökyüzünün Söyledikleri – Astroloji Öğrencileri İçin Astronomi PDF yandex, Gökyüzünün Söyledikleri – Astroloji Öğrencileri İçin Astronomi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Gökyüzünün Söyledikleri – Astroloji Öğrencileri İçin Astronomi PDF Oku

Yıldızlarla dolu gökyüzü her birey için merak uyandırıcıdır. Her daim insanoğlu gökyüzünden etkilenmiş bundan dolayı da onu etkilemiştir. Yer hikayeleri bir nevi gök hikayeleridir.

Yer-gök bütünlüğünü astronomi gözüyle ele alan bu kitapta, astronomi tarihinden pratik gökyüzü gözlemine, gözlem araçlarından, astroloji detaylarının astronomik bir ışıkta, incelenmesine, doğum haritası hesaplamasına kadar bir çok konu bir çok başlık altında ele alındı.

Haydi, şimdi milyonlarca senedir insanlığa yol göstermiş gökyüzünü tanımaya başlayalım ve başımızı yukarıya kaldıralım!