1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Gizlenen Ufo Temasları – Ufo’larla Yaşanan Karşılaşmalar ve Örtbas Edilen Gerçekler Pdf indir

Gizlenen Ufo Temasları – Ufo’larla Yaşanan Karşılaşmalar ve Örtbas Edilen Gerçekler Pdf indir
0

Gizlenen Ufo Temasları – Ufo’larla Yaşanan Karşılaşmalar ve Örtbas Edilen Gerçekler pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Gizlenen Ufo Temasları – Ufo’larla Yaşanan Karşılaşmalar ve Örtbas Edilen Gerçekler kitap ile ilgili özet bilgiler. Gizlenen Ufo Temasları – Ufo’larla Yaşanan Karşılaşmalar ve Örtbas Edilen Gerçekler kitabı yazar Timothy Good tarafından kaleme alınmıştır. Gizlenen Ufo Temasları – Ufo’larla Yaşanan Karşılaşmalar ve Örtbas Edilen Gerçekler kitabı 608 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Gizlenen Ufo Temasları – Ufo’larla Yaşanan Karşılaşmalar ve Örtbas Edilen Gerçekler kitabın 1. Basım Omega tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Gizlenen Ufo Temasları – Ufo’larla Yaşanan Karşılaşmalar ve Örtbas Edilen Gerçekler pdf oku, Gizlenen Ufo Temasları – Ufo’larla Yaşanan Karşılaşmalar ve Örtbas Edilen Gerçekler PDF yandex, Gizlenen Ufo Temasları – Ufo’larla Yaşanan Karşılaşmalar ve Örtbas Edilen Gerçekler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Gizlenen Ufo Temasları – Ufo’larla Yaşanan Karşılaşmalar ve Örtbas Edilen Gerçekler PDF Oku

Uzaylılar dostumuz mu yoksa dünyamızı ele geçirmeye çalışan düşmanlar mı? 
UFO’larla yaşanan temaslar neden örtbas ediliyor? 
Devlet başkanlarının UFO’larla yaptıkları toplantıların amacı neydi?
UFO’ların dünya ziyaretleri ile ilgili bizden saklananlar neler?
Kaçırılma hikâyeleri ve melez ırk yaratmaveyair teoriler gerçek mi?

Kitabın yazarı Timothy Good, UFO ve dünya dışı yaşam hususunda dünyanın en saygın otoritelerinden biri olarak kabul ediliyor. Gizlenen Ufo Temasları: UFO’larla Yaşanan Karşılaşmalar ve Örtbas Edilen Gerçekler, yakın günlerde yaşanan ve halka söylenmeyen temaslara, tanık ifadelerine ve dünya dışı varlıklarla alakalı yürütülen fazla gizli programlara dair detaylara odaklanıyor. Uzaylılar ve araçlarının gerçek fotoğrafları, özel bir alanda saklanan UFO cesetleri, Başkan Eisenhower ve Kennedy ile dünya dışı varlıkların temaslarına dair sizi şaşırtacak bir çok detay, Timothy Good’un özenli çalışması aracılığıyla gün yüzüne çıkıyor. 

Uzay incelemeleri hususunda hem Türkiye’de hem dünya çapında akla gelen ilk isimlerden olan Haktan Akdoğan’ın önsözüne ve kitabın yazarı Timothy Good ile özel fotoğraflarına yer verdiğimiz, çok özel bir kitap sizi bekliyor.