1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Gizemli Tarih Oyunu 2.0 – Göbeklitepe’nin Kayıp Heykeli Pdf indir

Gizemli Tarih Oyunu 2.0 – Göbeklitepe’nin Kayıp Heykeli Pdf indir
0

Gizemli Tarih Oyunu 2.0 – Göbeklitepe’nin Kayıp Heykeli pdf indir, Gençlik 10+ Yaş türünde kaleme alınan Gizemli Tarih Oyunu 2.0 – Göbeklitepe’nin Kayıp Heykeli kitap ile ilgili özet bilgiler. Gizemli Tarih Oyunu 2.0 – Göbeklitepe’nin Kayıp Heykeli kitabı yazar Demet Ekmekçioğlu tarafından kaleme alınmıştır. Gizemli Tarih Oyunu 2.0 – Göbeklitepe’nin Kayıp Heykeli kitabı 120 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Gizemli Tarih Oyunu 2.0 – Göbeklitepe’nin Kayıp Heykeli kitabın 1. Basım Kırmızı Kedi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Gizemli Tarih Oyunu 2.0 – Göbeklitepe’nin Kayıp Heykeli pdf oku, Gizemli Tarih Oyunu 2.0 – Göbeklitepe’nin Kayıp Heykeli PDF yandex, Gizemli Tarih Oyunu 2.0 – Göbeklitepe’nin Kayıp Heykeli PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Gizemli Tarih Oyunu 2.0 – Göbeklitepe’nin Kayıp Heykeli PDF Oku

Ufuk ve Gökçe’yi unutamayacakları bir yaz tatili beklemektedir. Arkeolog anne babalarıyla birlikte Göbeklitepe’ye giden iki arkadaş, UNESCO Dünya Miras Listesi’nde bulunan ve 12 bin yıllık geçmişiyle herkesi büyüleyen bu gizemli tarihi alanı birlikte keşfedecektir. Ufuk’un bilgisayar oyunu Neolitik Dönem ve Çatalhöyük serüvenlerinin kapısını aralarken, iki kafadar acaba kayıp heykelin izini bulabilecek midir?

Gizemli Tarih Oyunu dizisinin ikinci kitabı Göbeklitepe’nin Kayıp Heykeli, arkeoloji, tarih ve doğayla iç içe bir maceraveyavet ediyor.